Kartal Eşya Depolama

  kartal eşya depolama

  Kartal eşya depolama firması olarak daima en iyisi olmaya çalıştık ve müşteri memnuniyetini hep maksimum seviyede tutmak için uğraştık. Bu çabamız hep başarı ile sonuçlandı ve sizler de firmamızdan hizmet alarak ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan müşterilerimiz arasında olabilirsiniz. Çünkü bizler güvenlik tedbirlerini hep önde tuttuk ve titizliğimizi de tecrübemiz katarak müşterilerimizin tüm eşyalarına gözümüz gibi baktık. Bizden hizmet almak için herhangi bir şarta tabii tutulmuyorsunuz, eşyanızın boyutu, modeli ya da sayısı bizim için hiç önemli değil. Siz yeter ki bize talebinizi bildirin ki biz de elimizden geldiği kadar size yardımcı olalım.

  İstanbul Kartal eşya depolama firması uzun zamandır bu sektörde çalıştığı için hata payı neredeyse sıfır. Çünkü elemanlarımız da tıpkı bizler gibi tecrübeli ve denetim ön planda olunca eksiksiz muhafaza gerçekleşiyor. Sırf yer bulamadınız diye ya da taşınıyorsunuz diye eşyalarınızdan vazgeçmenize gerek yok, bize emanet ederek aylar sonra yine eşyanıza kavuşabilirsiniz.

  Kartal Eşya Depolama Fiyatları

  Kartal eşya depolama firması olarak sizler ile hizmet sözleşmesi yapıyoruz. Bu sözleşme doğrultusunda eşyanın rengi, cinsi, sayısı, kalacağı süre ve durumu yazılıyor. Eğer eşyanızı alırken en ufak bir hasar bile tespit ederseniz o hasarı biz karşılıyoruz. Bu durumda hem siz mağdur olmuyorsunuz hem de biz görevimizi tastamam yerine getiriyoruz. Sizler de bize güvenerek o çok sevdiğiniz eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

  Kartal eşya depolama fiyatları eşya durumuna göre değişmektedir.

  Kartal eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
  1+1 Oda400₺
  2+1 Oda600₺
  3+1 Oda800₺
  4+1 Oda1000₺

  Kartal Eşya Depolama Firması Turuncu Depo

  Kartal eşya deposu firmamızda her daim Titizlik ön plandadır. Eşyalarınızın bulunduğu depolarımız her gün mutlaka havalanıyor ve bu sayede rutubet, kötü koku ve küflenme gibi olumsuz durumlar meydana gelmiyor. Paketler halinde bile olsa mutlaka eşyaların tozu alınıyor ve böceklenme riskine karşın depolarımız belli periyotlarda ilaçlanıyor. Bununla birlikte eşyaları mutlaka düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz ki müşterilerimiz almaya geldiğinde karmaşıklık çıkmasın.

  Firmamız sizlere her türlü desteği veriyor, eğer eşyanızı getirecek durumunuz yoksa nakliye aracı yolluyor ve bu sayede kolayca eşyanızı teslim edebiliyorsunuz. Sizler de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız bizi arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/kartal-esya-depolama/

  Fiyatları görmek için; https://evdepolama.biz/kartal-esya-depolama.html