Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama firması olarak İstanbul Pendik ilçesinde hizmet sunuyoruz. Hem Anadolu yakasına hem de Avrupa yakasına yakın olmamız bizi daha da tercih edilir kılıyor. Firmamızdan hizmet almak için ikamet adresiniz burada olmak zorunda değil, başka şehirde yaşıyor olsanız bile bizden hizmet alabilirsiniz. Kurumsal bir firma olmanın vermiş olduğu gururla müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutuyoruz ve böylece daha fazla insana yardımcı oluyoruz. Pek çok kişi ben eşyamı kimseye emanet etmem diye düşünse de kurumumuzun güvenlik önlemlerini ve titizliğimizi görünce fikrinizi değişeceğinden eminiz.

Eşyaları sakladığımız Depolarımızın her birinde güvenlik kamerası mevcuttur. Ofisimizden haftanın 7 günü 24 saati kameralarımız izliyoruz ve aksi bir durum olursa size de gösteriyoruz. Bugüne kadar depolama yaptığımız hiçbir eşyada sıkıntı yaşamadık ve sizlerin de yaşamayacağınıza eminiz. Bize eşyanızı nasıl getirdiyseniz aynı şekilde geri alıyorsunuz. Ne hırsızlık ne de kayıp gibi durumlarla karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Pendik eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
1+1 Oda1500₺
2+1 Oda2000₺
3+1 Oda3000₺
4+1 Oda4000₺

Paketleme ve Son Derece Titizlik

Pendik Eşya Depolama firması olarak gerekli tedbirlerin hepsini alıyoruz. Eşyayı sizden teslim almadan önce eşyanın durumuna göre özel ambalajlar ile paketlemesini yapıyor ve paketli bir şekilde depomuza yerleştiriyoruz. Böylece eşyanız hem hasar almıyor hem de kirlenmiyor. Paket üzerine de müşterilerin adını yazarak ortaya çıkabilecek karmaşıklığı önlüyoruz.

Düzen bizim için her şeyden önemli çünkü bu sektörde düzenli ve dikkatli olmazsak tüm müşterilerin eşyası birbirine karışır. Bizler de depolarımızda özel bölmeler yaparak her müşterimizin eşyasını farklı bölmelere koyuyoruz. Eşyanızı kesinlikle hor görmüyoruz ve siz nasıl bu zamana kadar koruduysanız biz de gözümüz gibi bakıyoruz.

Emanete İhanet Olmaz

Pendik Eşya Depolama firması olarak eşyanızı nasıl emanet aldıysak çiziği dahi olmadan size teslim etmenin hedefini sürüyoruz. Bu nedenle depolarımızda sürekli havalandırma yapmaya ve temizliğe dikkat ediyoruz. Depolarımız belli aralıklarla ilaçlanıyor ve böylece böceklenme gibi durumlar meydana gelmiyor. Bununla birlikte eşyalar küflenmesin diye sık sık deponun temizliği yapılıyor.

Sizler de eşya depolama hizmeti arıyorsanız güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/pendik-esya-depolama/

Fiyat bilgisi için; https://evdepolama.biz/pendik-esya-depolama.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın