Tuzla Eşya Depolama

Tuzla Eşya Depolama

İstanbul’un Tuzla semtinde yer alan firmamız uzun zamandır depolama hizmeti sunuyor ve kaliteyi her zaman ön planda tutuyor. Bizler Tuzla Eşya Depolama ilk kurulduğumuz günden bu zamana kadar her zaman en iyi şekilde hizmet vermeyi misyon edindik. Firmamız tamamen Avrupa Standartlarına uygun olarak 7/24 güvenlik kamerası ile tüm depolarımız izlenmektedir. Sizler de bundan sonra koymaya yer bulamadığınız ya da atmaya kıyamadığınız her türlü eşyanızı bizlere teslim ederek güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

Tuzla eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
1+1 Oda1500₺
2+1 Oda2000₺
3+1 Oda3000₺
4+1 Oda4000₺

Tuzla eşya depolama firması olarak her zaman müşterilerimize güven vermeyi hedef belirledik. Eşyaların en iyi şartlarda ve emniyetli bir ortamda korunabilmesi için profesyonel olarak hizmet sunuyoruz. Firmamızda çalışan tüm elemanlar bu işin eğitimini almış ve hepsi de işini ciddiye alarak yapıyorlar. Güven bizim için her şeyden önemli olduğu için güvenlik kameralarımız ile sürekli eşyaları izliyoruz. Depolarımızın kapıları her daim kilitli duruyor ve profesyonel çalışanlarımızdan başka kimse depoya giriş yapamıyor.

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Sözleşme Yapmayı Unutmayın

Tuzla eşya depolama hizmeti alacağınız zaman eşyanızı sizden teslim alırken sizinle bir sözleşme imzalıyoruz. Tabi bu sözleşme tamamen müşterilerimizin hakkını savunacak biçimde hazırlanıyor. Bize teslim ettiğiniz bir eşya geri alacağınız zaman hasar almışsa bu hasarın bedelini biz ödüyoruz. Bununla birlikte eşyanın fotoğrafı, adı ve kalacağı müddet ile fiyatı sözleşmemizde yer alan bilgiler arasında bulunuyor. Bu nedenle siz de bize güvenerek eşya depolama hizmetimizden faydalanabilir ve eşyalarınızı muhafaza altına alabilirsiniz.

Eşyaların Temizliği ve Depolama Fiyatları

Firmamızda aylık belli periyotlarda depolarımıza uzman temizleme elemanları geliyor. Eşyalarınızın bulunduğu depoyu silip süpürüyorlar ve böylece eşyalarınız kurtlanma, küflenme ya da paslanma gibi kötü durumlar ile karşı karşıya kalmıyor. Depolarımız sık sık havalandırıldığı için asla rutubet de olmuyor ve kendi evinizde nasıl eşyalarınıza titiz davranıyorsanız bizler de aynı özeni gösteriyoruz.

Eşya depolama hizmet bedeli ise eşyanın ne kadar süre boyunca firmamızda kalacağına ve eşya durumuna göre farklılık gösteriyor.

Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/tuzla-esya-depolama/

Fiyat bilgisi için; https://evdepolama.biz/tuzla-esya-depolama.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın