İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

  istanbul şehirler arası nakliyat


  Tüm nakliye işlerinde olduğu gibi, özellikle şehirler arası nakliye süreci diğer süreçlere göre biraz daha zor ve stresli geçmektedir. Adapazarı Şehirler arası nakliyat  başlıklı bu yazımızda, şehirler arası nakliyat’ta yaşanacak stresi en aza indirmek ve sürecin daha kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlamak adına, bir takım tavsiyelerde bulunacağız.

  İstanbul Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alarak taşınmak isteyen kişilerin, bu tavsiyeleri dikkate alması sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasına imkan tanıyacaktır.

  İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

  İstanbul şehirler arası nakliyat ücretleri ve önerileri arasında, taşınacağız güne karar verdikten sonra en kısa sürede yapmanız gereken şey, taşınma işlemini gerçekleştirecek nakliye firmasının ayarlanması olmalıdır.

  Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

  İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
  İstanbul (Anadolu) Arası Ev Taşıma Fiyatı2500₺
  İstanbul (Avrupa) Arası Ev Taşıma Fiyatı3000₺
  İstanbul Ankara Arası Ev Taşıma Fiyatı3500₺
  İstanbul İzmir Arası Ev Taşıma Fiyatı3500₺

  Dar bir zamana sıkıştırıldığı zaman maliyetin artmasına neden olacak bu süreç, İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat için profesyonel firmalar  arasında daha rahat bir şekilde seçim yapmanıza imkan tanıyacaktır.

  Nakliyat firması ile anlaşırken alacağınız hizmete nelerin dahil olacağını net bir şekilde belirtmeniz de, süreç içerisinde nakliyat firması ile aranızda sorunlar yaşanmasının önüne geçecektir.

  Bu nedenle alacağınız hizmete nelerin dahil olduğunu firma yetkilisine sorarak, kendinizin talep etmiş olduğu ek hizmetleri de detaylı bir şekilde firma yetkilisine aktarıp sözleşme metnine yazdırmanız, en sağlıklı yoldur.

  İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

  Şehirler arası nakliyat tavsiye hakkında yapacağımız ilk öneri, öncelikle taşınacağını güne kesin bir şekilde karar vermeniz olacaktır. Lakin bu kararı kısa bir zaman içerisinde sıkışmış bir tarih olarak değil, önünüzde daha geniş bir zamanın olmasını sağlayacak şekilde vermeniz daha uygun olacaktır. En azından bir hafta ya da 10 gün kadar önceden taşınacağız günü netleştirmek, belirlediğiniz güne kadar hazırlıklarınızı tam olarak yapabilmenize imkan tanıyacaktır.

   şayet farklı işlerinizde bulunuyorsa, bu süreyi biraz daha uzatmak sağlıklı bir nakliyat sürecinin yaşamasını sağlayacaktır.

  İSTANBUL ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT ÖN HAZIRLIK NASIL YAPILIR ?

  Eşyaların hazırlanması işlemine mümkün olduğunca erken başlamak, taşınacağınız günde işinizin pratik bir şekilde yapılmasına imkan tanıyacaktır. Şayet eşya paketleme ve sabit eşyaların sökülmesi ve montajı gibi işleri nakliye firması yapmayacaksa, sizin eşyalarınızı daha önceden hazır hale getirmeniz taşınma günü daha az stres yaşamanıza neden olacaktır.

  Eşyaların hazırlarken gittiğiniz yerde size acil olarak lazım olacak eşyaların ayrı paketlenmesi, bu eşyaları rahatlıkla bulabilmenize imkan tanıyacağı için faydalıdır.

  Eşyalarınızın aynı zamanda ne zaman teslim edileceği konusunda ortalama 1 saat belirlemek de, sürecin gecikmesine engel olacak İstanbul şehirler arası nakliyat tavsiye ve önerilerimiz arasında yer almaktadır.

  İSTANBUL ŞEHIRLER ARASI NAKLİYAT NASIL YAPILIR?

  İstanbul Şehirler arası nakliyat nasıl yapılır? Sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımızda, şehirler arası nakliyatın tüm inceliklerini sizlerle paylaşacağız.

  Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır?  Taşınacağınız Günü Netleştirin !!!

  Taşınma gününü daha erkenden belirlemek, İstanbul şehirler arası nakliye işinizin daha rahat bir süreç içerisinde tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Son bir iki gün içerisinde karar vermek, nakliye süreci boyunca sizi sıkıntıya sokarak büyük bir stres kaynağına dönebilir.

  İSTANBUL ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT FİYATLARI

  İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir ve bu süreçte kafanız çok karışacaktır karşılaştırma yaparsanız eğer . Çünkü iyi firma ile işi bilmeyen kara düzen çalışan firma aynı hizmeti vermez size tek bir örnek vereceğim ona göre kararınızı verin.

  Karşılıklı 2 lokanta ve ikiside çorbaların reklamını iyi yapıyor ve İnternet’te reklam veriyorlar . İkiside en iyi benim diyor ama bir firma çorbası bir kase 150 tl diğer firma 5 tl sizce hangisinin tadı daha iyi 15 tl satan yerde oturacak yer bulamıyorken diğer lokanta tek tük müşteriler kararını siz verin.

  Taşınacağınız güne karar verdikten sonra, yine son günlere sıkıştırmadan nakliyat firmanızı ayarlamanız gerekmektedir. Son birkaç güne sıkıştıktan sonra firma aramaya çıkmak, maliyeti düşürmenize engel olacaktır. Nakliyat firmasıyla anlaşırken tüm detayların net bir şekilde belirlenmesi, hizmete hangi işlerin dahil edileceği gibi hususların netleştirilmesi, oldukça önemlidir.

  Özellikle uzun mesafeli bir hizmet olacağı için, firmanız’dan sigortalı eşya taşımacılığı yapıp yapmadığını mutlaka sorun. Hatta mümkünse, nakliye sigortası yapmayan firmalardan hizmet satın almayın. Eşyalarınızın sigortalı olarak taşınması, süreç içerisinde eşyalarınızın zarar görmesi ve kaybolması halinde, maddi zararınızın karşılanmasını sağlayacaktır.

  İstanbul Evden Eve Taşıma Eşyaların Hazırlanması

  İstanbul Şehirler arası nakliyat öncesinde, eşyalarınızın programlı bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Eşyaların hazırlanma işlemini son anlara bırakmamak, daha rahat bir süreç yaşamanıza katkı sunacaktır.

  Ayrıca gittiğiniz yerde acil kullanmanız gerekebilecek eşyaların ayrı paketlenmesi ve üzerine not alınması da, işinizi kolaylaştıracak bir diğer yöntemdir.

  Eşyalarınızı hazırlarken sabit eşyalarınızın sökülmesi için profesyonel yardım almakta, eşyanızın zarar görmesini engelleyecektir. Şayet kendiniz demontaj işlemi yapacak olsanız dahi, mutlaka profesyonel el aletleri kullanmanızı öneririz.

  İstanbul Şehirler arası nakliyat sürecinin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için, yukarıda bahsettiğimiz önerileri dikkate almanız oldukça önemlidir. Gerek firma ile aranızdaki ilişkinin sağlam bir zemine oturtulması, gerekse işinizin sorunsuz bir şekilde yapılmas için, bu önerileri dikkate almanız büyük önem arz etmektedir.

  Şehirlerarası Taşınma bizimle artık stressiz yapılıyor

  Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz haftalık araç sevkiyatları ile tüm ülke genelinde devam etmektedir,bizi tercih etmememeniz için hiç bir neden yok,titiz ve profesyonel şehirlerarası nakliyathizmeti veriyoruz,müşteri talepleri doğrultusunda öncelikle malzeme tedarik konusunda snırsız hizmet sunuyor ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak alıyoruz,müşteri memnun ise eğer bu bizim için binlerce müşterinin bizi tercih etmesi anlamına gelir,müşterilerimize tavsiyemiz fiyat konusunda fazla takılmamaları öncelikle taşıma firması ve verdiği hizmetler nelerdir,bunları sorgulamalı

  Şehirlerarası Parça ve Parsiyel Eşya Taşıma


  Bütçeniz yeterli değilmi o zaman doğru adrestesiniz,artık herkesin bütçesine göre şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz,şehirlerarası parsiyel ev taşıma için isterseniz biraz bahsedelim,ortalama bir 2+1 eşya ile başka bir 2+1 eşya ile aynı araca alarak hem müşterilerin ekonomik taşınmasına yardımcı oluyoruz,hemde masrafları ikiye bölüyoruz,böyle bir taşıma koşullarında soru şu oluyor eşyalar karışıyormu hayır kesinlikle öyle bir durum söz konusu değildir,veya bir koltuk takımı yada bir beyaz eşyamı göndereceksiniz memlekete arayın evinizde alıp memleketinize gönderelim bu çalışma biçiminede şehirlerarası parça eşya taşıma diyoruz

  Şehirlerarası Lüks Eşya Taşımacılığı

  Şehirlerarası Nakliyat teklifi isteyen müşterilerimize şiddetle tavsiye ettiğimiz bir çalışma biçimidir,sorunsuz zamanında teslimat ve tüm eşyaların elemanlarımızca paketlenmesi diğer evinize yerleşimi evet belki biraz yüksek maliyet gerektirir,ama hiç bir sıkıntı ve zamansız teslimat yaşamamk için bu seçenek en sağlıklısı biz bir nevi buna şehirlerarası özel nakliyat hizmeti diyoruz bu konu ile ilgili detay almak için bizimle irtibata geçiniz.
  Not : örneğin normal bir şehirlerarası evden eve naklyiat hizmeti için verilen fiyat 2500 tl olamkla beraber bu fiyatlara şehirlerarası özel nakliye hizmeti bekleyen müşteriler sadece nakliye firmalarını zor durumda bırakır şehirlerarası özel taşıma fiyatları 3000 tlden başlamaktadır.

  İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Ücretleri

  İstanbul şehirlerarası evden eve taşımacılık ücretleri eşyanın durumuna göre (1+1, 2+1, çok eşya) değişmektedir. Net bir karar vermek için her iki tarafın kat durumu da önemlidir. Genellikle WhatsApp’tan eşya resimlerini görüp bu şekilde sağlıklı karar veriyoruz. Sonrasında oluşabilecek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Detaylı fiyat tablosu için; https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html tıklayınız.

  İstanbul Şehirler Arası Nakliye Sigortası

  İstanbul evden eve nakliyat Yasinoğlu Nakliyat garantisi altında taşınmaktadır. TC ve İsim Soy İsim alınıp irsaliye kesilir ve o güne ait taşıma sigortası yapılır. Aynı zamanda yol (kaza, devrilme) sigortamız mevcuttur.