Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama firmamız başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerinde faaliyet gösteriyor. Hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız direk firmamıza gelebileceğiniz gibi bizleri telefondan da arayabilirsiniz veya web sitemizden de irtibat kurabilirsiniz. Bizler vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizi sizlerin talebine uygun olacak biçimde yapıyoruz. Örneğin eşyanızı firmamıza getirecek durumda değilseniz biz nakiye aracımızı göndererek eşyanızı alıp depomuza yerleştiriyoruz. Çünkü bizler için sizin görüş ve talepleriniz çok önemlidir.

Kadıköy eşya depolama firması olarak küçük büyük demeden her türlü değerli ya da değersiz eşyanızın muhafazasını yapıyoruz. Çünkü bizim için tüm eşyalar değerlidir ve onlar bize sizin emanetinizdir. Bir türlü atmaya kıyamadığınız ya da bir süre size lazım olmayacak eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Örneğin şu an evinizde eşyayı koyacak yer yok ancak kısa süre sonra başka eve geçeceksiniz, bu durumda o eşyayı depomuza bırakabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri

İstanbul Kadıköy eşya depolama firması olarak sizlerin her türlü ihtiyacınıza yönelik hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı mutlaka koruma altına alarak bize verdiğiniz gibi size t eslim edebilmek için tüm çabamızı gösteriyoruz. Bu kapsamda eşyanın boyutu ne olursa olsun paketlemeden asla depomuza koymuyoruz. Bu durumda hem eşyanızı tanımanız daha kolay oluyor çünkü üstüne isim yazıyoruz hem de eşyanızda çizik, kırık ya da tozlanma gibi durumlar meydana gelmiyor.

Kadıköy ev eşyası depolama fiyatları;

Kadıköy eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
1+1 Oda 1000₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Depolarımız sürekli havalandırılıyor ve oldukça ferah alanlara sahip oldukları için asla rutubet oluşmuyor. İlaçlamalarımız da düzenli periyotlarda yapıldığı için eşyanız ahşap bile olsa böceklenme yapmıyor. Genel temizliğimiz her ay yapılıyor yani hijyen kurallarına da uyuyoruz. Eğer işinde iyi, taleplerinize doğru cevap verecek kurumsal bir depolama firması arıyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Firması

Bizler daima müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için çaba gösterdik. Bu yüzden kesintisiz iletişimi ve bilgilendirmeyi de misyon haline getirdik. Sitemize girdiğinizde canlı destek bölümünden aklınıza takılan her türlü soruyu danışabilir ve istediğiniz zaman firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Eşyalarınızı ciddi manada güvenilir bir firmaya emanet etmek istiyorsanız daima güvenlik kamerası ile izlenen firmamıza teslim edebilirsiniz.

Pek çok müşterimiz fiyatlarımızı merak ederek bize danışıyor. Ancak fiyatlarımız geniş bir yelpazede inceleniyor. Nakliye hizmetinin olup olmaması, eşyanın boyutu, sayısı ve depomuzda kalacağı süre gibi kriterler fiyatlarımızı etkiliyor. Sizler de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız bizimle irtibat kurarak fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/kadikoy-esya-depolama/

Fiyat bilgisi için; https://evdepolama.biz/kadikoy-esya-depolama.html

Fiyat Alın