Kartal Nakliyat

  kartal evden eve nakliyat

  Evinizi ya da iş yerinizi taşımaya ve Kartal evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmeye karar verdiğiniz andan itibaren ilk karar vermeniz gereken şey hangi nakliyat firması ile çalışmalıyım sorusu olacaktır. Bu soruyu olumlu bir şekilde cevaplamanız için bu konuda hizmet veren firmalar hakkında bilgi sahip olmanız gerektiğini düşündük. Kartal Evden eve nakliyat firmaları hakkında sizi bilgilendirecek bu yazı ile daha rahat karar verebileceksiniz. Bir firma ile anlaşmak işin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacağı gibi daha güvenli ve sorunsuz halledilmesini sağlamış olacaksınız. Yasinoğlu nakliyat firması olarak tüm nakliyat çeşitleri ile sizlere 7 gün 24 saat bize ulaşarak kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

  KARTAL Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
  1+1 Oda1000₺
  2+1 Oda1500₺
  2+1 Oda2000₺
  3+1 Oda3000₺

  Hizmetlerinde kurumsal çözümler sunmanın yanında ofis ve büro taşımacılığında da profesyonel ve pratik çözümlerle de sizin hizmetinizdeyiz. İstanbul Kartal evden eve taşımacılık fiyatları konusunda öncü olan Yasinoğlu Nakliyat, taşıma organizasyonları konusundaki tecrübemiz ile sorunsuz ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetlerini maksimuma çıkarma amacındayız. Müşterilerimizin haklarına ve hukuklarına saygılı, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek önceliğimiz. Kısa zamanda çok iş başarırken kendimizi günümüzün teknolojisine uyum göstererek hareket etmekteyiz. Tüm müşterilerimizin taşınma dertlerine tecrübemizle yardımcıyız.

  Kartal Evden Eve Nakliyat

  Kartal evden eve nakliyat Yasinoğlu Taşınacak yere, taşınacak ürüne ve taşıma süresinin uzunluğuna göre firmaları belirleyebilirsiniz. Bunu belirlemek için öncelikle sizin için gerekli olan standartların neler olduğunu belirlemelisiniz. Bu standartlar genelde 3 şekilde oluşur. Şimdi sizlere bu standartlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

  1. Eşyalarının sökülmesi ve takılması gerekiyor diyorsanız anlaşacağınız nakliye firmasından bunu talep edeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu şekilde bir firma ile çalışırsanız sizin yapmanız gereken şeyler temiz ve günlük ihtiyacınızı karşılayacak kadar eşyanızı yanınıza almalısınız. Anlaşmaya vardığınız firma eşyaların de montaj ve montaj işlemlerini yaparak işi eksiksiz bir şekilde size teslim edecektir. Evden eve nakliyat çeşitlerinden birisi budur.
  2. Kartal nakliyat bu sektörde hizmet veren ihtiyacınızı karşılayacak farklı türlerde firmaları bulabilirsiniz. Örneğin sadece ağır eşyalarınızın taşınması istediğiniz bir firma ile anlaşabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken elbiselerinizi ve kırılacak eşyalarınızı kutulara koyarak taşımasını yapmaktır. Geri kalan ağır eşyalarınızı firma gelecek ve profesyonel ekibi ile alacak ve istediğiniz yere bırakacaktır.
  3. En son firma çeşidi ise yukarıda saydığımız iki maddenin haricinde kalan firmalar tarafından oluşmaktadır. Aslında tüm firmalar saydığımız tüm işlemleri yapacak kapasitededir. Siz maliyeti azaltmak için onlardan alacağınız hizmeti kısıtlayarak tercih yapmış olacaksınız. Bu maddede firma sadece eşyaların taşıma işlemini gerçekleştirir. Siz kutulama ve paketleme işlemlerini yapmak ile sorumlu olursunuz. Yasinoğlu nakliyat firması olarak istanbul kartal nakliye çeşitleri arasından tercih yaparak bizden istediğiniz koşullarda hizmeti elde edebilirsiniz.

   İstanbul Kartal Taşımacılık ŞirketiPeki nakliye fiyatlarını etkileyen sebepler nelerdir? Gelin hep beraber kartal nakliyecilerinin ve müşterilerimizin yapması gereken noktalara bir göz atalım!NAKLİYE FİYATLARINI ETKİLEYEN SEBEPLER NELERDIR;Sorusuna cevap verdiğimiz bu yazımızda, evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen unsurlar hakkında, başka yerde bulamayacağınız detaylara yer verdik.
   1. Birçok sebep bulunsa da, en temel sebeplerden birisi yakıt fiyatlarıdır. Litresi 4 TL olan yakıtın 6 TL olması, nakliye firmasının yakıt maliyetlerini hesaplayarak fiyat tarifesi çıkardığında, %50 daha fazla yakıt maliyeti çıkarmasına neden olacaktır.
   2. Taşıma işleminin yoğun günlere denk getirilmesi de, nakliye fiyatlarını etkileyen sebepler
    arasındadır. Ev taşıma işlerinin genellikle hafta sonu yapılması ve firmaların bu günlerde yoğun
    olması, hafta içi ev taşıyacaklar için fiyat konusunda bir avantajdır.
   3.  Evden eve nakliyat firmasının bulunduğu konumda, diğerleri ile aynı hizmeti verse de fiyatlara etki
    edecektir. Konumu itibariyle daha fazla kira gideri olan firma, bunu illaki fiyatlara yansıtmaktadır.
   4. Kullanılacak aracın genel nitelikleri de, fiyatlara etki etmektedir.
   5.  Eşyaların demontaj ve montajı ile, ambalajlama hizmetinin de firma tarafından yapılması, evden
    eve nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır.
   6.  Nakliyat sigortası.
   7. Evin bulunduğu kat ve taşınacağı kat ile, binanın genel durumu.
   8.  Asansörlü nakliye hizmeti, ya da insan gücüyle taşımacılık.

  Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları

  Modern kültürün bir sonucu olarak gittikçe daha küçük evlerde yaşanmaya başlanması, görev gereği bir süreliğine yurtdışına taşınılması ve özellikle son yıllarda kentsel dönüşümün hız kazanması ile birlikte neredeyse bir gereklilik haline dönüşen kartal nakliye hizmeti, büyük bir alana yerleştirilmiş özel konteynerlerde ve özel kartal ev eşyası taşımacılık sistemleri ile eşyalarınızın siz istediğiniz sürece muhafaza edilmesidir. Eşya depolamada sadece ev eşyaları değil, ofis eşyalarınız da depolanabilir. Kiralık ev veya ofiste eşyalarınızı tutmaktan çok daha uygun fiyata sunulan Kartal eşya taşımacılık  hizmetinde Yasinoğlu Nakliyat olarak firmamız, İstanbul’da bulunan depolama tesislerinde profesyonel ekibi, modern raf ve özel depolama teknikleriyle de yanınızdadır.

  Evden Eve Nakliyat Kartal

  Bir evden başka adresteki bir eve ya da bir iş yerinden başka adresteki bir iş yerine eşyaların nakliyesine evden eve taşımacılık denir. Evden Eve Nakliyat Kartal olarak, ev ya da iş yerinizdeki taşınacak eşyalarınızı kendi eşyalarımızcasına korur ve sektörde geçirdiğimiz yılların verdiği tecrübe ile güvenli bir şekilde taşırız.

  İstanbul Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

  Ev ya da iş yerinizi, bir kamyon ve taşıma elemanları tutarak kendi imkanlarınızla taşıma işi artık tarih oldu. Taşınma işlemi başlı başına stresli bir iş olduğundan, insanlar artık bu stresi yaşamak istemiyor ve bizler gibi işinin ehli firmalarla çalışıp bu süreci sorunsuz atlatmak istiyorlar. Özellikle İstanbul’da bolca yüksek katlı binalar olduğu gibi, girilmesi zor olan yerler de mevcuttur. Kartal Evden Eve Nakliyat, teknolojinin bizi getirdiği son noktaya bağlı olarak, kullandığımız asansörlü taşıma aracımız ve işinde uzman taşıma ekibimiz sayesinde eşyalarınızı çıkaramadığımız yükseklik ve geçiremediğimiz girilmesi zor yer yoktur.

  Evden Eve Nakliyat İstanbul Kartal

  Taşıma işleminiz başlamadan önce, firma yetkilimiz tarafından eski ve yeni adresiniz ziyaret edilir ve taşınacak eşyalarınızın içeriği özenle kategorize edilir. Sonrasında gerekli ekip ve ekipman organize edilerek, sizin belirlemiş olduğunuz tarihte taşıma işleminiz başlatılır. Sizin bizi yönlendirmeniz doğrultusunda hassas ya da değerli eşyalarınız tespit edilip öncelik özenle onların ambalajlanmasına verilir çünkü evden eve nakliyat kartal olarak müşteri memnuniyeti anlayışımız gereği, bize emanet ettiğiniz eşyaları sizden emanet aldığımız şekilde yeni adresinize yerleştirmekle mükellefiz. Oda oda tüm eşyalarınız ambalajlanır, beyaz eşya ve mobilyalarınız itina ile sökülür ve yeni adresinizde sizin gösterdiğiniz odalara tekrar kurulum ve montajı gerçekleştirilir. Size düşen ise sadece kişisel eşyalarınızı yerleştirmek olacaktır.

  Kartal Nakliyat Firmaları

  Bünyemizde her tür ofis, büro, iş yeri, fabrika ve fuar taşımacılık hizmetlerini vermekteyiz. Bilgisayarlarınız, ofis dolaplarınız, evraklarınız ve iş yerinizdeki tüm eşyalarınız özenle paketlenir ve yeni adresinize güvenle aynı gün taşınır.