Kartal Evden Eve Nakliyat | YASİNOĞLU A.Ş | 0532 666 09 28

Kartal Nakliyat


Evinizi ya da iş yerinizi taşımaya ve Kartal evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmeye karar verdiğiniz andan itibaren ilk karar vermeniz gereken şey hangi nakliyat firması ile çalışmalıyım sorusu olacaktır. Bu soruyu olumlu bir şekilde cevaplamanız için bu konuda hizmet veren firmalar hakkında bilgi sahip olmanız gerektiğini düşündük. Kartal Evden eve nakliyat firmaları hakkında sizi bilgilendirecek bu yazı ile daha rahat karar verebileceksiniz. Bir firma ile anlaşmak işin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacağı gibi daha güvenli ve sorunsuz halledilmesini sağlamış olacaksınız. Yasinoğlu nakliyat firması olarak tüm nakliyat çeşitleri ile sizlere 7 gün 24 saat bize ulaşarak kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Taşınacak yere, taşınacak ürüne ve taşıma süresinin uzunluğuna göre firmaları belirleyebilirsiniz. Bunu belirlemek için öncelikle sizin için gerekli olan standartların neler olduğunu belirlemelisiniz. Bu standartlar genelde 3 şekilde oluşur. Şimdi sizlere bu standartlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

 1. Eşyalarının sökülmesi ve takılması gerekiyor diyorsanız anlaşacağınız nakliye firmasından bunu talep edeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu şekilde bir firma ile çalışırsanız sizin yapmanız gereken şeyler temiz ve günlük ihtiyacınızı karşılayacak kadar eşyanızı yanınıza almalısınız. Anlaşmaya vardığınız firma eşyaların demontaj ve montaj işlemlerini yaparak işi eksiksiz bir şekilde size teslim edecektir. Evden eve nakliyat çeşitlerinden birisi budur.
 2. Bu sektörde hizmet veren ihtiyacınızı karşılayacak farklı türlerde firmaları bulabilirsiniz. Örneğin sadece ağır eşyalarınızın taşınması istediğiniz bir firma ile anlaşabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken elbiselerinizi ve kırılacak eşyalarınızı kutulara koyarak taşımasını yapmaktır. Geri kalan ağır eşyalarınızı firma gelecek ve profesyonel ekibi ile alacak ve istediğiniz yere bırakacaktır.
 3. En son firma çeşidi ise yukarıda saydığımız iki maddenin haricinde kalan firmalar tarafından oluşmaktadır. Aslında tüm firmalar saydığımız tüm işlemleri yapacak kapasitededir. Siz maliyeti azaltmak için onlardan alacağınız hizmeti kısıtlayarak tercih yapmış olacaksınız. Bu maddede firma sadece eşyaların taşıma işlemini gerçekleştirir. Siz kutulama ve paketleme işlemlerini yapmak ile sorumlu olursunuz. Yasinoğlu nakliyat firması olarak istanbul kartal nakliye çeşitleri arasından tercih yaparak bizden istediğiniz koşullarda hizmeti elde edebilirsiniz.

  İstanbul Kartal Taşımacılık Şirketi

  Peki nakliye fiyatlarını etkileyen sebepler nelerdir? Gelin hep beraber kartal nakliyecilerinin ve müşterilerimizin yapması gereken noktalara bir göz atalım!

  Naklİye FİyatlarInI Etkİleyen Sebepler Nelerdir;

  Sorusuna cevap verdiğimiz bu yazımızda, evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen unsurlar hakkında, başka yerde bulamayacağınız detaylara yer verdik.

  1. Birçok sebep bulunsa da, en temel sebeplerden birisi yakıt fiyatlarıdır. Litresi 4 TL olan yakıtın 6 TL olması, nakliye firmasının yakıt maliyetlerini hesaplayarak fiyat tarifesi çıkardığında, %50 daha fazla yakıt maliyeti çıkarmasına neden olacaktır.
  2. Taşıma işleminin yoğun günlere denk getirilmesi de, nakliye fiyatlarını etkileyen sebepler
   arasındadır. Ev taşıma işlerinin genellikle hafta sonu yapılması ve firmaların bu günlerde yoğun
   olması, hafta içi ev taşıyacaklar için fiyat konusunda bir avantajdır.
  3.  Evden eve nakliyat firmasının bulunduğu konumda, diğerleri ile aynı hizmeti verse de fiyatlara etki
   edecektir. Konumu itibariyle daha fazla kira gideri olan firma, bunu illaki fiyatlara yansıtmaktadır.
  4. Kullanılacak aracın genel nitelikleri de, fiyatlara etki etmektedir.
  5.  Eşyaların demontaj ve montajı ile, ambalajlama hizmetinin de firma tarafından yapılması, evden
   eve nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır.
  6.  Nakliyat sigortası.
  7. Evin bulunduğu kat ve taşınacağı kat ile, binanın genel durumu.
  8.  Asansörlü nakliye hizmeti, ya da insan gücüyle taşımacılık.

. [...]

Kartal Şehirlerarası Nakliyat

Kartal ŞehİrlerarasI Naklİyat

 

Hizmetlerinde kurumsal çözümler sunmanın yanında ofis ve büro taşımacılığında da profesyonel ve pratik çözümlerle de sizin hizmetinizdeyiz. Kartal Şehirlerarası evden eve taşımacılık konusunda öncü olan Yasinoğlu Nakliyat, taşıma organizasyonları konusundaki tecrübemiz ile sorunsuz ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetlerini maksimuma çıkarma amacındayız. Müşterilerimizin haklarına ve hukuklarına saygılı, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek önceliğimiz. Kısa zamanda çok iş başarırken kendimizi günümüzün teknolojisine uyum göstererek hareket etmekteyiz. Tüm müşterilerimizin taşınma dertlerine tecrübemizle yardımcıyız.


. [...]

Kartal Eşya Depolama

Kartal EŞya Depolama FİrmalarI

 

Modern kültürün bir sonucu olarak gittikçe daha küçük evlerde yaşanmaya başlanması, görev gereği bir süreliğine yurtdışına taşınılması ve özellikle son yıllarda kentsel dönüşümün hız kazanması ile birlikte neredeyse bir gereklilik haline dönüşen ev eşyası depolama hizmeti, büyük bir alana yerleştirilmiş özel konteynerlerde ve özel depolama sistemleri ile eşyalarınızın siz istediğiniz sürece muhafaza edilmesidir. Eşya depolamada sadece ev eşyaları değil, ofis eşyalarınız da depolanabilir. Kiralık ev veya ofiste eşyalarınızı tutmaktan çok daha uygun fiyata sunulan eşya depolama hizmetinde Yasinoğlu Nakliyat olarak firmamız, İstanbul’da bulunan depolama tesislerinde profesyonel ekibi, modern raf ve özel depolama teknikleriyle de yanınızdadır.

 

[...]

KARTAL Tarİhİ ve GÜnÜmÜzdekİ bİlgİlerİ ;

Etimoloji

VI. yüzyıl başlarında kurulan Kartal'ın merkezi Bizans İmparatorluğu döneminde Kartalimeni isminde bir balıkçı köyüydü. "Karta" ve liman anlamındaki "limeni"nin birleşiminden oluşan Kartalimeni, dolayısıyla "Karta'nın Limanı" anlamına geliyordu. Aynı zamanda "Kartal" adını ilk defa sahilde balık avlamak için gelip buraya yerleşen "Kartelli" isminde bir balıkçıdan aldığı da söylenir.[5]

Coğrafya

Kartal ilçesi, Kocaeli yarımadasının güneybatı kesiminde yer alır. Doğusunda Pendik, batısında Maltepe, kuzeyinde Sultanbeyli ve Sancaktepeilçeleri, güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrilidir. Kartal yirmi mahalleden oluşmakta olup, 2186 adet cadde ve sokağa sahiptir. Yüzölçümü Aydos Ormanı dahil 391,73 km2 dir.[6] Kartal'ın önemli akarsularından Paşaköy Deresi, Kavaklıdere ve Fındıklı Dere Ömerli Barajı'na dökülür.[7]

İklim

Karadeniz'in yağışlı iklimi ile Akdeniz'in ılıman iklimi arasında kalan Kartal kışın Balkan Yarımadası'nın soğuk, Karadeniz'in yağışlı ve Akdeniz'in ılıman güneşli ikliminin etkisinde kalır. Bu nedenle kıştan ilkbahara, yazdan sonbahara geçiş çok defa fark edilmez. Kış aralık ayından Nisan ayına kadar sürer, ortalama 7 gün kar yağar, yaklaşık 25 gün de don olur.[7] Yazları sıcak ve kurak olup ortalama sıcaklık 24 derecedir. Kış ortalama sıcaklığı ise 5-6 derece civarındadır. İlçede poyraz ve lodos hakim rüzgarlardır.

Kartal Belediyesi. [...]