Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy Eşya Depolama firması olarak sizlere her zaman yardımcı olmaya ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Eğer eşyalarınızı koyacak bir yer arıyorsanız ve hala bir yer bulamadıysanız bizimle tanışmadınız demektir. Uzun zamandır depolama alanında hizmet veren firmamız sizlerin ne istediğinizi biliyor ve en iyi nasıl isteklerinize yerine getirebileceğini düşünüyor. İstanbul Çekmeköy tarafında bulunan firmamız sizlere son dere güvenli ve tertemiz depolarını sunuyor. Çünkü herkes eşyasını tıpkı kendi evi gibi rahat ve temiz bir ortamda muhafaza etmek ister.

Eşya depolama hizmeti son derece ciddi ve kaliteli bir şekilde yapılması gereken sektörlerden biridir. Bizler de kurumsal bir firma olarak geniş çaplı hizmet sunuyoruz ve kaliteyi her zaman ön planda tutuyoruz. Alanında kurumsal olmayan depolama firmaları eşyalarınızı sürekli sağa sola atar ve eşyanız kesinlikle güvende olmaz. Ancak bizler sizler için oldukça hijyenik, bakımlı ve havadar depolarımızı kullanıyor, eşyalarınızı bize verdiğiniz gibi teslim etmeyi hedefliyoruz.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatları

Çekmeköy eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
1+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Çekmeköy Eşya Depolama firması olarak yıllardır bu sektörde olduğumuz için işimizde tecrübe kazandık ve bu yüzden özgüvenimiz yerinde. Tıpkı kendimiz gibi elemanlarımız da bu alanda deneyimli olup sizlere nasıl yaklaşacaklarını ve nasıl yardımcı olacaklarını iyi biliyorlar. Siz de eşyalarınızı bize emanet ederek güvenilirliğimizi gözlemleyebilirsiniz. Aklınızda soru işareti kalmasını İstemiyorsanız depolarımızı da önceden ziyaret edebilirsiniz. Böylece sözümüzün doğruluğuna ve sizlere ne kadar değer verdiğimizi de inanmış olursunuz.

Depolarımız günün 24 saati güvenlik kameraları ile izleniyor ve bu durumda hırsızlık veya kayıp gibi problemler ortaya çıkmıyor. Bununla birlikte depolarımız günlük olarak havalandırılıyor ve rutubet zaten olmuyor. Kötü koku ve küflenme gibi durumlar da havalandırma sistemi olduğu için görülen olaylardan değil. Bu sebeplerden dolayı depolarımız her daim tertemiz ve hizmete hazır bir halde sizleri bekliyor.

Sözleşme ve Depolama Ücretleri

Çekmeköy Eşya Depolama firması olarak hizmete başlamadan önce sizinle bir sözleşme imzalıyoruz. Sözleşme doğrultusunda eşyanız firmamızdan kaynaklı en ufak bir hasar alsa dahi bunun karşılığını biz ödüyoruz. Sözleşmede eşyanızın her türlü bilgisi yer aldığı için teslimat sırasında kargaşa da ortaya çıkmıyor. Eşya depolama ücretlerimiz eşyanın miktarına göre, modeline göre ve depomuzda kiraladığınız güne göre farklılık gösteriyor. Yine de makul seviyelerde ücretlendirme düzenliyoruz. Fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/cekmekoy-esya-depolama/

Fiyat bilgisi için; https://evdepolama.biz/cekmekoy-esya-depolama.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın