Maltepe Eşya Depolama

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe Eşya Depolama firması olarak yıllardır aynı semtte depolama hizmeti veriyoruz. Günümüzde tıpkı nakliye hizmeti gibi eşya depolama hizmeti de bir ihtiyaç haline geldi. Özellikle Maltepe gibi işlek bir ilçede insanlar sürekli taşınıyor ya da atamaları çıkıyor ansızın gitmek zorunda kalıyorlar. Bu durumda daireyi boşaltmanız gerektiğinde ya da eşyanızı koyacak bir yer bulamadığınız zaman depolama hizmetimiz aklınıza gelsin. Çünkü bizde ne ararsanız var; kurumsallık, kalite, titizlik, dikkat, özen, güvenlik önlemleri ve daha fazlasını firmamızda bulabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama firması olarak ilk kurulduğumuz günden beri asla parayı öne sürmedik. Daima bize ihtiyaç duyan insanların yardımına koşmayı ve bizlere güvenerek belki de çok sevdiği eşyasını emanet ettikleri için onlara her daim yardımcı olmayı hedefledik. Yıllardır bu hedefimizden şaşmadığımız için de her zaman başarılı olduk. Bugüne kadar bizden şikayetçi olan tek bir müşterimiz bile olmadı ve bu gururu da sizlere yansıtıyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
1+1 Oda1500₺
2+1 Oda2000₺
3+1 Oda3000₺
4+1 Oda4000₺

Maltepe Eşya Depolama firması olarak asla müşterilerimize limit koymuyoruz. Anlık ihtiyacınız olmayan her türlü eşyayı bize bırakabilirsiniz. Beyaz eşyadan makinaya, yorgan yastıktan ev eşyası na kadar aklınıza gelen her eşyayı muhafazamız altına alıyoruz. Eşyanızı depomuza tutmak için belli bir süreniz de yok, sözleşme yaparken bize bir tarih verirsiniz ve istediğiniz tarihte eşyanızı gelip alırsınız. Bir aksilik çıkarsa süreyi uzatabilirsiniz.

Güvenlik Önlemleri Nasıl Alınıyor?

Firmamızda eşyalarınızın hasar kayıp ve çalıntı gibi kötü durumlarla yüz yüze gelmemeleri için tüm depolarımızda güvenlik kamerası yer alıyor. Sürekli kameralarımız izleniyor ve kapılarımız daima kapalı tutuluyor. Bununla birlikte tüm eşyalarınızı paketleme yaparak teslim alıyoruz. Paketleme yapmamızdaki amaç ise eşyanın hasar almasını önlemek. Paketli olduğu zaman hem kırılma, düşme, devrilme ya da çizilme gibi durumlar da ortaya çıkmıyor.

Firmamıza eşyanızı bırakacağınız zaman sözleşme imzalıyoruz ve sözleşmede eşyanın hasar alması durumunda tüm masrafların firmamız tarafından karşılanacağı da belirtiliyor. Sizler de eşyalarınızı en iyi şekilde korumak ve emniyet altına almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/maltepe-esya-depolama/

Fiyat bilgisi için; https://evdepolama.biz/maltepe-esya-depolama.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın