Şişli Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama firması olarak İstanbul ‘un Şişli ilçesinde görev yapıyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile bünyemizde her zaman profesyonel eleman çalıştırıyoruz ve sizlere de kurumsal bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kurumsal olmayan hiçbir firma eşyalarınız gereken özeni göstermez. Eşyalarınızı bir köşeye atarlar ve geri almaya gittiğinizde belki de eliniz boş dönersiniz. Ancak bizim firmamızda asla bu tür hatalara yer verilmez. Her şeyimiz Avrupa Standartlarına uygun olarak tasarlanmış olup eşyalarınız gözümüz gibi bakmaktayız.

Hem eşyalarınızın güveni için hem de sizlere karşı mağdur olmamak için tüm depolarımızda güvenlik kamerası mevcuttur. Kameralarımızdan gece gündüz denetleme yapıyoruz ve eşyaların kayıp ya da çalıntı durumu ile karşı karşıya kalmaması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İstanbul içinde oturuyorsanız semt semt depolama firması aramanıza gerek yok çünkü bizi aradığınız taktirde biz ayağınıza kadar geliyoruz. Sizler de Şişli eşya depolama firmamızı tercih ederek eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Fiyatları

Şişli eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
1+1 Oda1250₺
2+1 Oda2000₺
3+1 Oda3000₺
4+1 Oda4000₺

Kurumsal olmayan firmalar eşyalarınızı bir çöp gibi depolara yığar. Ancak bizler hem eşyalarınızı hasar almaması için hem de kalite standartları gereği tüm eşyalarınızı itibarlı bir şekilde paketliyoruz. Özellikle kırılma riski olan eşyalarınızı naylon paketler ile ambalajlayarak koruma altına alıyoruz. Büyük ebatlı eşyalarınızı devrilmeyecek biçimde depomuza koyuyor ve üstlerine isimlerinizi yazıyoruz. Böylece hiçbir şekilde kargaşa yaşanmıyor.

Şişli Eşya Depolamada Sözleşme

Şişli ev eşya depolama firması olarak firmamızda hizmet alma talebinize karşılık sizinle bir sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşme doğrultusunda eşyanızı ismi, cinsi, boyutu, rengi, kalacağı süre ve anlaştığımız fiyatı belirtiyoruz. Bununla birlikte tüm mesuliyeti üstümüze alarak eşyanız firmamızda kaynaklı gelebilecek her türlü hasarın karşılığını biz ödüyoruz. Bu nedenle firmamıza kesinlikle güvenebilir ve kıyamadığınız eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Şişli Ev Eşya Depolama Hizmeti Fiyatları

Firmamızda alacağınız eşya depolama hizmetinin bedeli çok pahalı olmamakla birlikte belli kriterlere göre fiyat değişiyor. Eşyanın durumu ve depomuza kalacağı süre bu konuda çok etkili oluyor. Onun için detaylı tüm bilgileri firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/sisli-esya-depolama/

Fiyat bilgisi için; https://evdepolama.biz/sisli-esya-depolama.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın