Şile Eşya Depolama

Şile Eşya Depolama

Şile Eşya Depolama firması olarak İstanbul’un en iyi eşya depolama firması olmayı hedefliyoruz. Geniş bir müşteri kitlesine sahibiz ve sizlerin de güveninizi kazanarak daha da genişletmeyi düşünüyoruz. Bizler kurulduğumuz günden bu yana hep en iyisi olmayı ve müşterilerimize istediğini tam anlamıyla vermeyi hedef aldık ve hedefimizi günden güne gerçekleştiriyoruz. Eşya Depolama, günümüzde artık bir ihtiyaç haline gelen hizmetlerden biri olmaya başladı ve biz de bu ihtiyacı karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kim bilir belki de sizin de bir gün eşya depolama hizmetine ihtiyacınız olacak. Ev taşıyacağınız zaman, evde çok sevdiğiniz eşyanızı koyacak yer bulamadığınız zaman ya da iş yerinde kısa bir süre sizi lazım olmayan bir makinaya güvenli bir ortam aradığınız zaman Şişli eşya depolama firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu zamana kadar sizin gözünüz gibi baktığınız eşyanızı bizler de iadesini yapana kadar özenle bakıyoruz. Size de eşyanızı nasıl verdiyseniz o şekilde geri vereceğimize söz veriyoruz.

Şile Eşya Depolama Fiyatları

Şile eşya depolama fiyatlarıFiyatlar
1+1 Oda1500₺
2+1 Oda2000₺
3+1 Oda3000₺
4+1 Oda4000₺

Şişli eşya depolama firması olarak sizlere hizmet verirken olabildiğince titiz davranıyoruz. Eşyalarınızın tozlanmaması için ve küçücük bir çizik dahi almaması için özel ambalajlarımız ile paketlemesini yapıyoruz. Bu sayede eşyanız güvenli bir ortamda muhafaza ediliyor ve siz de eşyanızı teslim ettiğiniz gün gibi geri alabiliyorsunuz. Birden yirmiye kadar istediğiniz sayıda eşyanızı bize teslim edebilirsiniz. Bunun için size bir limit sunmuyoruz dilerseniz tüm evin eşyasını bile depomuza bırakabilirsiniz.

Depolarımız günlük olarak havalandırıldığı için ve sık aralıklarla temizlendiği için eşyalarınız rutubet kokusu ya da paslanmaz gibi durumlara maruz kalmıyor. Siz de gönlünüzü rahat tutabilirsiniz.

Her Türlü İmkan Bizde

Bizler sizlere eşyanızı korumak için her türlü desteği veriyoruz. Eğer getirme şansınız varsa eşyanızı kendi imkanınızla getirip depomuzu da ziyaret edebilirsiniz. Ancak getirme durumunuz yoksa bizi arayın biz eşyanızı adresten alalım ve depomuza özenle yerleştirelim. Fiyatlarımız da bütçenizi zorlamayacaksın seviyededir. Sizler de eşya depolama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://turuncudepolama.com/sile-esya-depolama/

Fiyat bilgisi için; https://evdepolama.biz/sile-esya-depolama.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın