Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat, evden eve eşya taşımacılığında müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve endişelerini bilen, “Mutlu Müşteri” anlayışı ile çözüm odaklı çalışan, güven sağlamış bir nakliye firmasıdır. Ev, iş yeri ya da ofis taşımacılığında sigortalı olarak hizmet verir, tüm eşyalarınız değeri üzerinden sigortalanır ve böylelikle taşınma süreci boyunca güvence altına alınmış olur. Sigorta güvencesi, eşyalarınızın alacağı olası hasar durumunda maddi zararınızın karşılanmasını sağlar. Böylelikle taşınma sürecinizi endişesiz, stressiz ve güvende geçirirsiniz. Sizlere, eşyalarınızın daha hızlı bir şekilde taşınmasına imkan tanıyan asansörlü nakliye hizmeti de veriyoruz. Bu sayede, özellikle yüksek katlı binalarda taşınma daha kısa sürede ve güvenli gerçekleşiyor. Ayrıca asansörlü taşıma hizmeti, komşularınızın bina içinde meydana gelebilecek gürültüden rahatsız olmasını da engelliyor.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pendik Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
1+1 Oda1000₺
2+1 Oda1500₺
2+1 Oda2000₺
3+1 Oda3000₺
Pendik evden eve nakliye ücretleri

İstanbul evden eve nakliyat Hepimizin evinde artık kullanmadığımız, uzun zamandır bir yerlerde atıl durumda bekleyen giysi, mutfak eşyası ya da ev eşyamız vardır. Bir gün kullanılır düşüncesiyle yer işgal eder ama hiçbir zaman kullanılmaz sadece kalabalık yapar. Taşınma işleminiz öncesinde bundan böyle kullanmayacağınız eşyalarınızı elemenizi ve kullanılabilir durumda olanları ihtiyacı olan birilerine vermenizi ya da satmanızı öneririz. Böylelikle hem taşınma sırasında kalabalık etmezler, hem de yeni evinizin dekorasyonunu yaparken yer işgal etmezler.

Pendik evden eve nakliyat olarak, eşyalarınızın hayatınızdaki önemini biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Ekspertizimizin önceden hazırladığı rapora göre taşınma işlemini planlıyor, eşyalarınızı kategorilere ayırdıktan sonra ambalaj ve paketleme işlemine geçiyoruz. Ambalaj ve paketleme işlemini eşyalarınıza uygun ambalaj malzemeleri ile gerçekleştiriyoruz. Teknik ekibimiz; sabit eşyalarınızın, beyaz eşyalarınızın, elektronik eşyalarınızın, abajur ve aplik gibi aydınlatma objelerinizin sökülüp yeni yerinde tekrar montajını yapıyor.

Pendik evden eve taşımacılık, sadece Şile çevresine ya da İstanbul içine değil, Türkiye’nin her yerine eşyanızı sorunsuz biçimde taşır. Şile’deki yazlığınıza ya da yazlığınızdan evinize taşıyacağınız eşyaları bizimle sorunsuz ve güvende taşırsınız. Telefon numaralarımızdan, whatsapp üzerinden ya da e-mail yoluyla bizimle iletişime geçip, ekspertizlerimizden bilgi alınız.

Pendik Nakliyat

Bir evden başka adresteki bir eve ya da bir iş yerinden başka adresteki bir iş yerine eşyaların nakliyesine evden eve taşımacılık denir. Pendik evden eve nakliyat olarak, ev ya da iş yerinizdeki taşınacak eşyalarınızı kendi eşyalarımızcasına korur ve sektörde geçirdiğimiz yılların verdiği tecrübe ile güvenli bir şekilde taşırız.

Bizim İçin Eşyanızı Çıkaramayacağımız Yükseklik ve Girilmesi Güç Yer Yoktur…

Ev ya da iş yerinizi, bir kamyon ve taşıma elemanları tutarak kendi imkanlarınızla taşıma işi artık tarih oldu. Taşınma işlemi başlı başına stresli bir iş olduğundan, insanlar artık bu stresi yaşamak istemiyor ve bizler gibi işinin ehli firmalarla çalışıp bu süreci sorunsuz atlatmak istiyorlar. Özellikle İstanbul’da bolca yüksek katlı binalar olduğu gibi, girilmesi zor olan yerler de mevcuttur. Pendik evden eve nakliye, teknolojinin bizi getirdiği son noktaya bağlı olarak, kullandığımız asansörlü taşıma aracımız ve işinde uzman taşıma ekibimiz sayesinde eşyalarınızı çıkaramadığımız yükseklik ve geçiremediğimiz girilmesi zor yer yoktur.

Eşyalarınızın Taşınma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Taşıma işleminiz başlamadan önce, firma yetkilimiz tarafından eski ve yeni adresiniz ziyaret edilir ve taşınacak eşyalarınızın içeriği özenle kategorize edilir. Sonrasında gerekli ekip ve ekipman organize edilerek, sizin belirlemiş olduğunuz tarihte taşıma işleminiz başlatılır. Sizin bizi yönlendirmeniz doğrultusunda hassas ya da değerli eşyalarınız tespit edilip öncelik özenle onların ambalajlanmasına verilir çünkü Pendik nakliye olarak müşteri memnuniyeti anlayışımız gereği, bize emanet ettiğiniz eşyaları sizden emanet aldığımız şekilde yeni adresinize yerleştirmekle mükellefiz. Oda oda tüm eşyalarınız ambalajlanır, beyaz eşya ve mobilyalarınız itina ile sökülür ve yeni adresinizde sizin gösterdiğiniz odalara tekrar kurulum ve montajı gerçekleştirilir. Size düşen ise sadece kişisel eşyalarınızı yerleştirmek olacaktır.

Pendik Evden Eve Nakliyat İş Yerlerinizi Sorunsuz Taşır ve Size Teslim eder.

Bünyemizde her tür ofis, büro, iş yeri, fabrika ve fuar taşımacılık hizmetlerini vermekteyiz. Bilgisayarlarınız, ofis dolaplarınız, evraklarınız ve iş yerinizdeki tüm eşyalarınız özenle paketlenir ve yeni adresinize güvenle aynı gün taşınır.

Daha fazla detay için; https://www.yasinoglunakliyat.com/pendik-evden-eve-nakliyat.html

Ayrıca ümraniye evden eve nakliyatkadıköy evden eve nakliyatmaltepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyat bölgelerinde de ev taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın