Kadıköy Nakliyat

  kadıköy evden eve nakliyat


  Evinizi ya da iş yerinizi taşımaya ve Kadıköy eşya depolama işlemlerini gerçekleştirmeye karar verdiğiniz andan itibaren ilk karar vermeniz gereken şey hangi nakliyat firması ile çalışmalıyım sorusu olacaktır. Bu soruyu olumlu bir şekilde cevaplamanız için bu konuda hizmet veren firmalar hakkında bilgi sahip olmanız gerektiğini düşündük. Kadıköy Evden eve nakliyat çeşitleri hakkında sizi bilgilendirecek bu yazı ile daha rahat karar verebileceksiniz. Bir firma ile anlaşmak işin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacağı gibi daha güvenli ve sorunsuz halledilmesini sağlamış olacaksınız. Yasinoğlu nakliyat firması olarak tüm nakliyat çeşitleri ile sizlere 7 gün 24 saat bize ulaşarak kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  Taşınacak yere, taşınacak ürüne ve taşıma süresinin uzunluğuna göre firmaları belirleyebilirsiniz. Bunu belirlemek için öncelikle sizin için gerekli olan standartların neler olduğunu belirlemelisiniz. Bu standartlar genelde 3 şekilde oluşur. Şimdi sizlere bu standartlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

  Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Kadıköy nakliyat hizmetlerinde kurumsal çözümler sunmanın yanında ofis ve büro taşımacılığında da profesyonel ve pratik çözümlerle de sizin hizmetinizdeyiz. Kadıköy evden eve taşımacılık fiyatları konusunda öncü olan Yasinoğlu Nakliyat, taşıma organizasyonları konusundaki tecrübemiz ile sorunsuz ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetlerini maksimuma çıkarma amacındayız. Müşterilerimizin haklarına ve hukuklarına saygılı, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek önceliğimiz. Kısa zamanda çok iş başarırken kendimizi günümüzün teknolojisine uyum göstererek hareket etmekteyiz. Tüm müşterilerimizin taşınma dertlerine tecrübemizle yardımcıyız.

  Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

  Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
  1+1 Oda1000₺
  2+1 Oda1500₺
  2+1 Oda2000₺
  3+1 Oda3000₺
  1. Eşyalarının sökülmesi ve takılması gerekiyor diyorsanız anlaşacağınız nakliye firmasından bunu talep edeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu şekilde bir firma ile çalışırsanız sizin yapmanız gereken şeyler temiz ve günlük ihtiyacınızı karşılayacak kadar eşyanızı yanınıza almalısınız.
  2. Anlaşmaya vardığınız firma eşyaların demontaj ve montaj işlemlerini yaparak işi eksiksiz bir şekilde size teslim edecektir. Evden eve nakliyat çeşitlerinden birisi budur.
  3. Bu sektörde hizmet veren ihtiyacınızı karşılayacak farklı türlerde firmaları bulabilirsiniz. Örneğin sadece ağır eşyalarınızın taşınması istediğiniz bir firma ile anlaşabilirsiniz.
  4. Sizin yapmanız gereken elbiselerinizi ve kırılacak eşyalarınızı kutulara koyarak taşımasını yapmaktır. Geri kalan ağır eşyalarınızı firma gelecek ve profesyonel ekibi ile alacak ve istediğiniz yere bırakacaktır.
  5. En son firma çeşidi ise yukarıda saydığımız iki maddenin haricinde kalan firmalar tarafından oluşmaktadır. Aslında tüm firmalar saydığımız tüm işlemleri yapacak kapasitededir. Siz maliyeti azaltmak için onlardan alacağınız hizmeti kısıtlayarak tercih yapmış olacaksınız.
  6. Bu maddede firma sadece eşyaların taşıma işlemini gerçekleştirir. Siz kutulama ve paketleme işlemlerini yapmak ile sorumlu olursunuz. Yasinoğlu nakliyat firması olarak şehirlerarası evden eve nakliyat çeşitleri arasından tercih yaparak bizden istediğiniz koşullarda hizmeti elde edebilirsiniz.

  Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

  Modern kültürün bir sonucu olarak gittikçe daha küçük evlerde yaşanmaya başlanması, görev gereği bir süreliğine yurtdışına taşınılması ve özellikle son yıllarda kentsel dönüşümün hız kazanması ile birlikte neredeyse bir gereklilik haline dönüşen ev eşyası depolama hizmeti, büyük bir alana yerleştirilmiş özel konteynerlerde ve özel depolama sistemleri ile eşyalarınızın siz istediğiniz sürece muhafaza edilmesidir. Eşya depolamada sadece ev eşyaları değil, ofis eşyalarınız da depolanabilir. Kiralık ev veya ofiste eşyalarınızı tutmaktan çok daha uygun fiyata sunulan eşya depolama hizmetinde Yasinoğlu Nakliyat olarak firmamız, İstanbul’da bulunan depolama tesislerinde profesyonel ekibi, modern raf ve özel depolama teknikleriyle de yanınızdadır.

  Kadıköy Evden Eve Nakliyat

  Kadıköy evden eve nakliyat firması, şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere evden eve nakliyat hizmetinde, profesyonel kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla hizmet vererek taşıma işlemlerini, tekniğine uygun olarak gerçekleştirmektedir. Farklı sebeplere bağlı olarak insanlar evlerini taşımak durumunda kalabilmektedir. Yeni ev satın alma, farklı bir İl/İlçeye atanma, ev sahibi ile anlaşamama, ev değiştirme gibi nedenlerden dolayı eşyalar taşınır.

  Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Profesyonel Hizmet Almanın Önemi

  Evde kullanılan beyaz eşyalar, mutfak araç-gereçleri, elektronik ürünler, elbiseler, mobilyalar, kanepeler, salon takımları ve diğer tüm malzemeler ve eşyaların her birinin hassasiyet derecesi bulunur. Her bir eşyanın kendine mahsus özellikleri bulunduğundan eşyanın türüne ve özelliğine göre ambalaj kullanılarak paketlenmesi gerekir.

  Her malzeme, emek verilerek ve yüksek maliyetlerle alındığından taşınma süresinde azami derecede muhafaza edilmelidir ki herhangi bir çizik, deformasyon, kırılma ya da darbe maruz kalmasın. Piyasada tezgâh altı denilen, çok düşük tekliflerle taşıma işlemi yapan kişiler, evden eve nakliyat yaptıklarında eşyaların çoğunluğu taşınma sırasında zarar görmekte ve eşya sahipleri maddi kayba uğramaktadır.

  Ayrıca eşyaların zarar görmesi durumunda, zararlarının karşılanması noktasında da maalesef muhatap bulamaktadırlar. Bu yüzden hem eşyaların zarar görmemesi hem de maddi kayba uğramamak için kurumsallaşmış, profesyonel hizmet veren evden eve nakliyat firmasından destek alınmalıdır. Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak kurumsal yapısı, yılların tecrübesi, nitelikli ekipmanı ve alanında uzman kadrosuyla asansörlü taşıma sistemi ve eşyaları sigortalayarak % 100 müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak profesyonel hizmet vermektedir.

  Firmamızın Yaptığı Hizmetler

  Firmamız, taşımacılık sektöründe tercih edilen ilk adres olmaya devam etmektedir. Yaptığımız hizmetler şunlardır:

  • Evden Eve Taşımacılık
  • Fabrika Taşımacılığı
  • Ofis Taşımacılığı
  • Büro Taşımacılığı
  • Eşya Depolama

  Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak taşımacılık ve eşya depolama sektöründe son teknoloji ekipmanlarıyla taşıma hizmeti vermenin yanında, geniş depolama alanlarında eşyaların türüne göre uygun muhafaza koşulları sağlanarak uzun süre eşyalar hiçbir zarar görmeden güvenle korunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz profesyonel hizmet alarak eşyalarınızı taşıtmak ya da eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca eşyalar için ideal şartlara sahip depolama alanlarımızda güvenle muhafaza etmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.