Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Nakliyat


Evinizi ya da iş yerinizi taşımaya ve Kadıköy evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmeye karar verdiğiniz andan itibaren ilk karar vermeniz gereken şey hangi nakliyat firması ile çalışmalıyım sorusu olacaktır. Bu soruyu olumlu bir şekilde cevaplamanız için bu konuda hizmet veren firmalar hakkında bilgi sahip olmanız gerektiğini düşündük. Kadıköy Evden eve nakliyat çeşitleri hakkında sizi bilgilendirecek bu yazı ile daha rahat karar verebileceksiniz.

Bir firma ile anlaşmak işin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacağı gibi daha güvenli ve sorunsuz halledilmesini sağlamış olacaksınız. Yasinoğlu nakliyat firması olarak tüm nakliyat çeşitleri ile sizlere 7 gün 24 saat bize ulaşarak kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kadıköy evden eve taşımacılık
Kadıköy evden eve taşımacılık

Taşınacak yere, taşınacak ürüne ve taşıma süresinin uzunluğuna göre firmaları belirleyebilirsiniz. Bunu belirlemek için öncelikle sizin için gerekli olan standartların neler olduğunu belirlemelisiniz. Bu standartlar genelde 3 şekilde oluşur. Şimdi sizlere bu standartlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kadıköy nakliyat hizmetlerinde kurumsal çözümler sunmanın yanında ofis ve büro taşımacılığında da profesyonel ve pratik çözümlerle de sizin hizmetinizdeyiz. Kadıköy evden eve taşımacılık fiyatları konusunda öncü olan Yasinoğlu Nakliyat, taşıma organizasyonları konusundaki tecrübemiz ile sorunsuz ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Kadıköy Nakliyat onaylı firma mı?Onaylı kurumsal✅
Kadıköy Nakliyat sigorta var mı?Özel taşıma sigortası✅
Yetki belgesi var mı?K3 yetki belgesi✅
Araç tipi?Kapalı çelik kasa ✅
Yasinoğlu Kadıköy nakliyat özellikleri
 • Ayrıca Kadıköy‘den şehirler arası taşınmak istiyorsanız: şehirler arası nakliyat
 • Kadıköy‘den eşyanızı depolamak istiyorsanız: eşya depolama
 • Kadıköy‘den ofisinizi taşımak istiyorsanız: ofis taşıma linklerine tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetlerini maksimuma çıkarma amacındayız. Müşterilerimizin haklarına ve hukuklarına saygılı, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek önceliğimiz. Kısa zamanda çok iş başarırken kendimizi günümüzün teknolojisine uyum göstererek hareket etmekteyiz. Tüm müşterilerimizin taşınma dertlerine tecrübemizle yardımcıyız.

Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

 1. Eşyalarının sökülmesi ve takılması gerekiyor diyorsanız anlaşacağınız nakliye firmasından bunu talep edeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu şekilde bir firma ile çalışırsanız sizin yapmanız gereken şeyler temiz ve günlük ihtiyacınızı karşılayacak kadar eşyanızı yanınıza almalısınız.
 2. Anlaşmaya vardığınız firma eşyaların demontaj ve montaj işlemlerini yaparak işi eksiksiz bir şekilde size teslim edecektir. Evden eve nakliyat çeşitlerinden birisi budur.
 3. Bu sektörde hizmet veren ihtiyacınızı karşılayacak farklı türlerde firmaları bulabilirsiniz. Örneğin sadece ağır eşyalarınızın taşınması istediğiniz bir firma ile anlaşabilirsiniz.
 4. Sizin yapmanız gereken elbiselerinizi ve kırılacak eşyalarınızı kutulara koyarak taşımasını yapmaktır. Geri kalan ağır eşyalarınızı firma gelecek ve profesyonel ekibi ile alacak ve istediğiniz yere bırakacaktır.
 5. En son firma çeşidi ise yukarıda saydığımız iki maddenin haricinde kalan firmalar tarafından oluşmaktadır. Aslında tüm firmalar saydığımız tüm işlemleri yapacak kapasitededir. Siz maliyeti azaltmak için onlardan alacağınız hizmeti kısıtlayarak tercih yapmış olacaksınız.
 6. Bu maddede firma sadece eşyaların taşıma işlemini gerçekleştirir. Siz kutulama ve paketleme işlemlerini yapmak ile sorumlu olursunuz. Yasinoğlu nakliyat firması olarak Kadıköy şehirlerarası evden eve nakliyat çeşitleri arasından tercih yaparak bizden istediğiniz koşullarda hizmeti elde edebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

Modern kültürün bir sonucu olarak gittikçe daha küçük evlerde yaşanmaya başlanması, görev gereği bir süreliğine yurtdışına taşınılması ve özellikle son yıllarda kentsel dönüşümün hız kazanması ile birlikte neredeyse bir gereklilik haline dönüşen ev eşyası depolama hizmeti, büyük bir alana yerleştirilmiş özel konteynerlerde ve özel depolama sistemleri ile eşyalarınızın siz istediğiniz sürece muhafaza edilmesidir.

Eşya depolamada sadece ev eşyaları değil, ofis eşyalarınız da depolanabilir. Kiralık ev veya ofiste eşyalarınızı tutmaktan çok daha uygun fiyata sunulan eşya depolama hizmetinde Yasinoğlu Nakliyat olarak firmamız, İstanbul’da bulunan depolama tesislerinde profesyonel ekibi, modern raf ve özel depolama teknikleriyle de yanınızdadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firması, şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere evden eve nakliyat hizmetinde, profesyonel kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla hizmet vererek taşıma işlemlerini, tekniğine uygun olarak gerçekleştirmektedir. Farklı sebeplere bağlı olarak insanlar evlerini taşımak durumunda kalabilmektedir. Yeni ev satın alma, farklı bir İl/İlçeye atanma, ev sahibi ile anlaşamama, ev değiştirme gibi nedenlerden dolayı eşyalar taşınır.

Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Profesyonel Hizmet Almanın Önemi

Evde kullanılan beyaz eşyalar, mutfak araç-gereçleri, elektronik ürünler, elbiseler, mobilyalar, kanepeler, salon takımları ve diğer tüm malzemeler ve eşyaların her birinin hassasiyet derecesi bulunur. Her bir eşyanın kendine mahsus özellikleri bulunduğundan eşyanın türüne ve özelliğine göre ambalaj kullanılarak paketlenmesi gerekir.

Her malzeme, emek verilerek ve yüksek maliyetlerle alındığından taşınma süresinde azami derecede muhafaza edilmelidir ki herhangi bir çizik, deformasyon, kırılma ya da darbe maruz kalmasın. Piyasada tezgâh altı denilen, çok düşük tekliflerle taşıma işlemi yapan kişiler, evden eve nakliyat yaptıklarında eşyaların çoğunluğu taşınma sırasında zarar görmekte ve eşya sahipleri maddi kayba uğramaktadır.

Ayrıca eşyaların zarar görmesi durumunda, zararlarının karşılanması noktasında da maalesef muhatap bulamaktadırlar. Bu yüzden hem eşyaların zarar görmemesi hem de maddi kayba uğramamak için kurumsallaşmış, profesyonel hizmet veren evden eve nakliyat firmasından destek alınmalıdır. 

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak kurumsal yapısı, yılların tecrübesi, nitelikli ekipmanı ve alanında uzman kadrosuyla asansörlü taşıma sistemi ve eşyaları sigortalayarak % 100 müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak profesyonel hizmet vermektedir.

Firmamızın Yaptığı Hizmetler

Firmamız, taşımacılık sektöründe tercih edilen ilk adres olmaya devam etmektedir. Yaptığımız hizmetler şunlardır:

 • Evden Eve Taşımacılık
 • Fabrika Taşımacılığı
 • Ofis Taşımacılığı
 • Büro Taşımacılığı
 • Eşya Depolama

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak taşımacılık ve eşya depolama sektöründe son teknoloji ekipmanlarıyla taşıma hizmeti vermenin yanında, geniş depolama alanlarında eşyaların türüne göre uygun muhafaza koşulları sağlanarak uzun süre eşyalar hiçbir zarar görmeden güvenle korunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz profesyonel hizmet alarak eşyalarınızı taşıtmak ya da eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca eşyalar için ideal şartlara sahip depolama alanlarımızda güvenle muhafaza etmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy’de Kurumsal ve Profesyonel Hizmet Garantisi

Kadıköy evden eve nakliyat ile evinizdeki bütün eşyalarınızı, güvenle nakil ettirebilir, isteğiniz hizmeti alabilirsiniz. Günümüzde nakliyat sektörü gelişmiştir ve çoğu zaman ihtiyaç duyulur. Nakliyat firmaları bu konuda çok önemlidir. Taşınmak bilindiği üzere süreci hem zor, hem de yorucu olan bir süreç olarak düşünülür. Bundan dolayı kesinlikle, profesyonel destek çok önemlidir. Nakliyat firmalarının çalışma sistemi de müşterilere en iyi hizmeti, vermek yönündedir. Bu konuda ne zaman isteseniz, firmamızı tercih edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmeti verilirken, en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de esnasında sigorta hizmetinin verilmesidir. . Sigorta yapılması demek, eşyaların güvence altına alınması demektir. Bazı firmalar sigorta yapmaz. Sigorta yapmayan hiç bir firma profesyonel değildir ve güven duyulmaması gerekir. Maddi ve manevi mağduriyet yaşanmaması için, bu detaya dikkat edilmesi gerekir. Firmamız tüm nakliye çalışmalarını güvenli bir şekilde yapar ve müşteri memnuniyetini her zaman üst sırada tutar.

İstanbul’da Kadıköy Evden Eve Nakliyat İçin Yasinoğlu’nu Arayın!

Günümüzde nakliyat sektörüne çoğu alanda ihtiyaç duyulur. Daha fazla evden eve nakliyat hizmeti tercih edilir. Kadıköy evden eve nakliyat konsunda profesyonel hizmet verir. Günümüzde nakliyat sektörünün gelişme göstermesi, taşımayı sürecini oldukça kolay bir hâle getirmiştir. Eşyaların güvenli ve hasar görmeden taşınması ve hızlı bir şekilde taşınması çok önemlidir. Tercih edilen özel korunaklı nakliye araçları da bu konuda önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel bir taşınma süreci, kişinin kendi başına yapabileceği kadar, kolay bir iş değildir. Bu konuda profesyonel bir firmadan, hizmet almak gerekir. Bunun içinde nakliyat firmaları araştırması yapmak, önemlidir. Bu şekilde hem daha hızlı hem de sorunsuz zor bir süreci geride bırakabilirsiniz.

Evden eve nakliyat yapılırken, müşteriler hiç bir şeye karışmaz ve sadece masrafı öder. Geri kalan hiç her şey firmaya aittir. İsteğe göre taşıma ile birlikte başka hizmetler de verilir. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte nakliyat sektöründe de önemli ekipmanlar kullanılmaya başlamıştır. Çok daha iyi bir konumda olduğu söylenebilir. Müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli bir konudur. Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti aşamaları nelerdir?

Kadıköy evden eve nakliyat yapılırken, ilk olarak firma ile iletişim kurmak ve gerekli olan bilgileri vermek gerekir. Daha sonra, firmalar eşya durumu, sayısı ve büyüklüğü ile ilgili incelemeler yapmak için, ücretsiz olarak ekspertiz yapar. Buna göre bir plan çıkarılır ve fiyat hakkında bilgi verilir. Ardından fiyat teklifi sunulur.

Müşteri fiyatı uygun bulursa, firma bir sözleşme hazırlar ve taraflar karşılıklı olarak bu sözleşmeye imza atar. Gün ve saat belirlenir, ardından o gün nakliyat işlemi gerçekleştirilir. Eğer isterseniz, eşyaların monte, demonte edilmesi, boya ve tesisat gibi konularda da hizmet alabilirsiniz. Bu konuda firmamız kaliteli bir hizmet verir. Siz de tercih edebilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat asansör hizmeti verirken dikkat edilmesi gerekenler

Evden eve nakliyat yapılırken, en çok ihtiyaç duyulan ve gerekli olan şeylerden biri asansör hizmetidir, Taşınma sürecini daha hızlı hale getirir. Asansörle nakliyat yapılması son derece önemlidir çünkü eşyaların insan gücü kullanılarak indirilip, çıkarılması hem zaman alır, hem de çok yorucudur. Bu, özellikle son yıllarda daha çok asansör tercih edilir.

Bu imkânı isterseniz firma kiralayarak sağlayabilir ya da müşterinin isteği üzerine firmanın kendisi tarafından karşılanabilir. Asansör kiralama hizmeti müşteriye aittir. Evin balkon kısmından, eşyalar güvenli bir şekilde taşınır. Asansör kullanılması için, evin kat sayısının, en az iki olması gerekir.

Kadıköy evden eve nakliye ücretleri nasıl belirlenir?

Evden eve nakliyat fiyatları, bazı detaylara göre değişiklik gösterir. Bu konuda etkili olan bazı faktörler bulunur. Eşyaların ne kadar olduğu, hangi firmayla anlaşma sağlandığı, çalışacak personel sayısı ve evler arasındaki mesafe, fiyatları etkiler.

Firmamız nakliyat ile taşınma sürecini herkese hitap edecek şekilde uygun fiyatlarla sunar. İstediğiniz hizmetleri de ek olarak alabilirsiniz. Nakliyat öncesi firma bu konuları konuşup, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her şey planlı ve sorunsuz bir şekilde yapılır. Müşterilerin strese gireceği bir durum söz konusu olmaz.

Kadıköy evden eve nakliyat bilindiği üzere bir evi başka bir eve nakil etme durumudur. Bu konuda birçok firmadan, detaylı hizmet alabilirsiniz. Bütün firmalar kaliteli bir hizmet sunmaz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli şey firmanın deneyimdir. Bunun dışında başka detaylara dikkat edilmesi gerekir. Ev taşıması profesyonellik isteyen bir iştir. Firma ne kadar profesyonel olursa, süreç de o kadar iyi geçecektir. Firma tercih ederken, özellikleri ve kaç yıldır sektörde hizmet verdiği gibi detaylara dikkat edilmesi gerekir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın