Evden Eve Nakliyat Nedir

Evden Eve Nakliyat Nedir

Evden eve nakliyat nedir; En kısa açıklaması taşınma işlemidir. Bir evde bulunan eşyaların çeşitli yöntem teknikler kullanılarak güvenli bir şekilde başka bir eve taşınma işlemidir. Yasinoğlu evden eve nakliyat firmamız sizler için bu işlemi yapmaktan mutluluk duyar.

Nakliye işlemi sadece taşımacılık ile ilgili değildir. Esas işi taşıma olan nakliye işlemi günümüzde daha komplike görevler üstlenmiştir. Bu sebeple çok profesyonel, işinde usta, tecrübeli personel ile çalışmak durumundadır. Ayrıca çok fazla sorumluluk isteyen bir iştir. Ev sahibinin evine girdiğimiz andan diğer evden çıkana kadar geçen bütün bir süreç çok büyük sorumluluk istiyor. İnsanların bir ömür birikimleri ile, dişinden, tırnağından arttırdıkları ile oluşturdukları evleri nakliye şirketi olarak bizlere emanettir.

Evden Eve Nakliyat onaylı firma mı?Onaylı kurumsal✅
Evden Eve Nakliyat sigorta var mı?Özel taşıma sigortası✅
Yetki belgesi var mı?K3 yetki belgesi✅
Araç tipi?Kapalı çelik kasa ✅
Yasinoğlu nakliyat özellikleri

Bu profesyonel işlem sırasında evden eve nakliyat şirketi olarak bazı işlem sırasını takip ederek işimizi gerçekleştiriyoruz. Bunlar;

 • Öncelikle ev sahibi ile birebir görüşme yapıyoruz. Eşyaların taşımacılığı işlemi olarak istenilen tüm bilgiyi veriyoruz
 • Bu sayede danışmanlık hizmeti de almış oluyorsunuz.
 • Daha sonra eşyaların alınacağı ev konum olarak öğrenilir.
 • Yol güzergahı öğrenilir. Hangi yoldan gidilirse daha güvenli olacağı ve daha çabuk gidileceği tespit edilir.
 • Gidilecek evin konumu öğrenilir.
 • Taşınacak eşyalar güvenli bir şekilde profesyonel bir hizmet ile de monte edilir. De monte edilen mobilyalar , beyaz eşyalar ve diğer ürünler güvenli bir şekilde özel ürünler ile ambalajlanır. Bu ambalaj dışarıdan gelen darbeleri bertaraf edecek şekilde kaliteli sağlam malzemelerdir.
 • Ambalajlanan ürünler güvenle taşıma yapılacak nakliye aracına yerleştirilir.
 • En kısa mesafeden olacak şekilde ve en güvenilir yol tercih edilecek şekilde dikkatli olarak gidilecek yeni adrese varılır.
 • Nakliye kamyonuna konulan eşyalar dikkatli şekilde asansör yardımı ile gidilecek eve taşınır.
 • Taşınan malzemeler de monte edilmiş olan mobilyalar tekrar ev sahibinin tercih ettiği odaya ve uygun yerlere monte edilir.
 • Beyaz eşyalar uygun olacak yerlere yerleştirilir. 
 • Diğer eşyalar ev sahibinin inisiyatifinde olacak şekilde nereye ve hangi odaya konulması isteniyorsa o odaya yerleştirilir

Bu şekilde nakliye işlemi güvenle tamamlanmış olacaktır.

evden eve nakliyat nasıl yapılır?
evden eve nakliyat nasıl yapılır?

Taşınma işleminin birçok sebebi vardır. Bunlar;

 • Daha çok memur olan kişiler atama ya da tain sebebiyle ev taşıması yaparlar.
 • Öğrencilerin de taşıma işlemi yaptığını görüyoruz.
 • Yeni evlenecek olan çiftler de gelinin çeyizi baba evinden kendi evine taşınabiliyor. Bu esnada bir nakliye firmasına ihtiyaç duyulabilir.
 • Sadece memur değil özel şirket elemanları da çeşitli sebeplerle başka şubelere gönderilebiliyor. Bu esnada  kendi iş yerlerine daha yakın bir ev bulmak ve orada yaşamak istiyorlar. Bu şekilde de bir taşınma işleminin meydana gelmesi kaçınılmaz oluyor.
 • Bazı durumlarda ev sahibi ile yaşanan anlaşmazlıklar sebebi ile başka bir eve taşınma durumu gerçekleşir. 
 • Bazen de içinde yaşanılan evin kirası fazla geldiği için daha uygun bir eve yerleşmek istenebilir. 
 • Bazı durumlarda ise yaşadıkları ev deprem riski taşımaktadır. Evlerinde hasar oluşmuştur ya da depreme dayanıksız raporu almıştır.
 • Aslında hiçbir sebep yokken insanlar sadece şehrin gürültüsünden kurtulmak ya da biraz değişiklik istemek sebebiyle daha lüks daha çok beğendikleri bir eve taşınabilirler.

Tüm bu durumlar ve buna benzer diğer sebeplerden kaynaklı olarak insanlar bir evden başka bir eve taşınırlar. Eskiden kendi imkanları ile ya da akraba , eş, dost, komşu yardımı ile taşınan insanların artık buna ihtiyaçları yoktur.

Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Hizmet

Yasinoğlu evden eve nakliyat şirketi olarak biz her türlü hizmetinize hazırız. Taşınma işlemi esnasında eşe, dosta, akrabaya, tanıdık ve komşuya minnet etme vakitleri çoktan geçmiştir. Biz bu işlemi sizin için en profesyonel şekilde ve uzman ekibimiz sayesinde uygun bir fiyat ve kalitede yapmaya her daim hazırız. Size bir telefon kadar yakınız. Üstelik henüz eşyalarınızı  taşıyacağınız ev müsait değil ise biz eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ederiz.

Söz gelimi ev sahibiniz ile kira sözleşme süreniz bitti ve size zaman tanımak istemiyor. Yeni taşınacağınız evin boya ve badana işleri ya da ufak tefek tadilatı bitmedi. Eşyalarınızı evden çıkarmalısınız fakat yeni eve de götürmek istemiyorsunuz. Sorun değil. Biz sizin için eşyalarınızı uygun şartlarda güven içinde depolayabiliriz. Daha sonra istediğiniz yere tekrar nakliye yaparız. Biz firma olarak güvenilir ve kaliteli personel ile çalışmaktayız. Eşyaların sökülmesi taşınması ve tekrar yerleştirilmesi beceri, uzmanlık ve sorumluluk isteyen bir iştir.

Yasinoğlu Taşıma İşlemi Sırasında Neler Yapar?

Eşyalarınız güvencemiz altındadır derken bunu resmi olarak gerçekleştirdiğimizi belirtmeliyiz. Tüm taşıma işlemi boyunca her ürününüz sayılıdır ve bellidir. Garantimiz altındadır. Eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak sorunda sigortamız bunu karşılamaya hazırdır. Evden eve nakliyat firmamız bu konuda tecrübeli, güvenilir, işinde uzman bir firmadır. Başarılı personel ve ekibi ile de çok tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

 • Öncelikle taşıyacağınız evin büyüklüğü çok önemlidir. Kaç odalı bir evi taşıdığımızı bilmek isteriz. Odaların büyüklüğü küçüklüğü de önemlidir. İçinde bulunabilecek eşya sayısı tahmininde bize yardımcı olacaktır.
 • Eşya sayısı da önemlidir. Kaç adet demirbaş ürün olduğu sayılacaktır. Örneğin bir evde bir adet koltuk takımı varken bir evde üç adet vardır. Bu da fiyata mutlaka yansıyacaktır. Çünkü bu eşyaların taşıması bir yana bu işte çalışacak olan personelin de monte edeceği eşya sayısı fazlalaşmaktadır. Bu da daha fazla emek demektir.
 • Ayrıca taşıma işlemi gerçekleştirilecek iki ev arasındaki mesafe de çok önemlidir. Daha kısa mesafede daha az yakıt tüketilecektir. Bu da fiyata yansıyacaktır. 

Biz Yasinoğlu evden eve nakliyat şirketi olarak hem iş hem fiyat konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Nakliye Firması Fiyatı Nasıl Belirler?

Biz Yasinoğlu evden eve nakliyat şirketi olarak yaptığımız işin kalitesine göre çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Fiyat listeleri her firma için ve taşınacak her ev için farklılık gösterecektir. Ancak makul fiyatlarla müşteri memnuniyetini her daim sağlamayı başarıyoruz. Yüz yüze görüşmelerimiz sonucunda her iki tarafın da memnun olacağı bir orta nokta elbette belirlenecektir. Bu fiyatı belirleyen bazı hususları önceden belirtmek isteriz. Fiyat aralığının neye göre değişiklik gösterdiğini bilmek isterseniz eğer bu konuyu şu şekilde sıralayabiliriz.

Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Taşıma işlemini firmamız profesyonel şekilde ambalaj yapmaktadır. Bu ambalaj özel bu iş için ayarlanmış ambalajlardır. Ayrıca eşyadan eşyaya da farklılık gösterir. Her ürünün ambalaj şekli ve materyali farklıdır. Bunun dışında eşyalarınız ambalajlanırken hepsi sigortalanır. Firmamızın nakliye şirketi ile taşımacılık sözleşmesi imzalarsınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın