Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Şişli, Asya’yı Avrupa’ya bağlayan iki boğaz köprüsünün Avrupa yakasındaki çıkış noktalarında konumlanan, İstanbul’un köklü bir tarihe sahip merkezi ilçelerinden biridir. Bölgede yerleşimin artmaya başladığı 19. yüzyılın ikinci yarısından itibaren batılılaşma ve modernleşme süreçlerinin simgesi haline gelen ilçe, her dönemde tarihi ve kültürel zenginliğiyle dikkati çekmeye devam etmiştir. Biz de Beykoz Evden Eve Nakliyat olarak sizlere, bu güzide ilçemizin tarihi ve kültürel dokusuna layık olan evden eve nakliyat hizmetini sunuyoruz.

İnsanoğlu durağan bir canlı olmadığından ve hayat içinde pek çok dinamikle karşılaştığından, hayatımızın çeşitli dönemlerinde mutlaka ev ya da iş yerimizin şehir içi ya da şehirlerarası bir noktaya taşınması gerekebilir. Eşyamızı nasıl ve kimlere taşıtacağımıza karar vermeden önce sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak için mutlaka bir etüt yapmamız gerekir. Biz Beykoz Evden Eve Nakliyat olarak, sizler için çok önemli olan birkaç etkeni sıraladık.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Firması

Beykoz Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
1+1 Oda 1000₺
2+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺

Her Evden Eve Nakliyat Firması Talebinizi Karşılayamaz!

Çalışacağınız firmanın; taşıma sözleşmesi, sigorta poliçesi, Firmaya ait K1 ve K3 belgeleri, vergi levhası gibi belgeleri mutlaka kontrol etmelisiniz. Firma çalışanlarının günlük, yevmiyeli işçimi yoksa kadrolu personelmi olduğunu araştırmanız gerekir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak ambalaj malzeme tipini mutlaka görmelisiniz. Gelecek olan aracın, evinizin ya da iş yerinizin eşyalarına taşımaya uygun olup olmadığını, eşyalar yüksek kattan alınacak ya da yüksek kata taşınacaksa firmanın asansörlü taşıma aracı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Son olarak, çalışmayı düşündüğünüz firmanın marangoz, elektrikçi ve tesisat ustasının olup olmadığını da montaj açısından kontrol etmelisiniz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Firması

Beykoz Evden Eve Nakliyat olarak, nakliye işleminizi gerçekleştirecek firmanın doğru firma olduğundan eminseniz sizin de sorunsuz bir taşınma için firmayı doğru bilgilendirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple taşınma öncesi vermeniz gereken bilgileri derlemeye çalıştık. Eşyanın alınacağı ve gideceği evdeki oda sayısı ve eşyaların yoğunluğu. Varsa piyano ya da para kasası gibi ağır eşyaların bilgisi. Evinizin ve eşyanızın taşınacağı yerin fiziki konumu, kaçıncı katta olduğu, asansör durumu gibi bilgileri mutlaka paylaşmalısınız.

Beykoz Nakliye

Evden eve nakliyat oldukça stresli bir iştir çünkü günümüzde herkes özellikle iş hayatında zamanla yarışmakta ve arta kalan zamanlarda ise kendisine, ailesine ve hobilerine zaman ayırmak istemektedir. Ev ya da iş yeri taşıması gereken ama öte yandan zamansızlıkla da yarışan insanlar İstanbul Evden Eve Nakliyat gibi profesyonel firmalarla çalışarak; evlerinin, ofislerinin, iş yerlerinin ve fabrikalarının taşınma işini stresten uzak bir biçimde gerçekleştirerek yaşam kalitelerini yükseltmeyi tercih ediyorlar. Sürekli yenilenen araç filomuz, eğitimli ve deneyimli kadromuz, asansörlü taşıma sistemimiz ile sektörün öncü evden eve nakliyat firmalarından biri olduğumuzdan özellikle zamanla yarışan müşterilerimizin de tercih sebebi oluyoruz.

Ekspertiz Ne İstediğinizi Doğru Anlayabilmemiz İçin Gereklidir

Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar ve ismimizin güvenle anılmasından ötürü evden eve nakliyat konusunda bizi tercih edeceğinizi biliyoruz. Doğru ekspertiz raporu, doğru planlama, doğru paketleme, doğru nakliye ve sigortalı eşya taşıma sistemi bizi sektörün aranan firmalarından biri yaptı. Bize Beykoz Evden Eve Nakliyat telefon numaralarından, whatsapp ya da mail yoluyla ulaştığınızda sizi hemen sizinle ilgilenecek olan eksperimize yönlendiririz. Eksperimiz eski ve yeni adreslerinizi ziyaret edip; fiziki konumuna, mesafesine, taşınacak yapının yüksekliğine, eşyaların içeriğine ve miktarına bakar ardından size bir rapor sunar. Fiyat ve taşınma biçiminiz bu raporla belirlenir. Raporda mutabık kaldığımızda sizin belirleyeceğiniz bir gün tespit edilir ve sizi taşınma işleminiz boyunca muhatap olacağınız ekip şefimizle biraraya getiririz. Bizimle çalışırken de göreceğiniz gibi, taşınma sırasında her kafadan bir ses çıkmaz çünkü siz sadece ekip şefi ile muhatap olursunuz.

“Mutlu Müşteri” Sloganıyla Sektörde Zirveye Yürüdük…

Beykoz Evden Eve Nakliyat, “Mutlu Müşteri” sloganıyla Sultangazi’nin ve İstanbul’un aranan evden eve nakliyat firması olma özelliğini siz müşterilerimiz sayesinde koruyor. Taşınma aşamasında sizi strese sokmayıp, işinizi kolaylaştırdığımızdan ve bir an önce yerleşmek istediğiniz yere sizi yerleştirdiğimizden siz değerli müşterilerimiz çevrenizdeki dostlarınıza referans olmaya devam ediyorsunuz. Eviniz ve eşyanız mahreminizdir, bizi bu güvene layık gördüğünüz ve bu güveni yakınlarınızla da paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Daha fazla detay için; https://www.yasinoglunakliyat.com/beykoz-evden-eve-nakliyat.html

Ayrıca ümraniye evden eve nakliyatkadıköy evden eve nakliyatmaltepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyat bölgelerinde de ev taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın