Sarıgazi Evden Eve Nakliyat

Sarıgazi Evden Eve Nakliyat

Sarıgazi evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için profesyonel olan ekipler ile çalışıyoruz. Evi taşımadan önce genel hatları ile planlama yapıyor daha sonra ise taşıma işine başlıyoruz.

Nakliye firmaları son senelerde oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Bunun nedeni ise yoğun iş içerisinde bir de insanlar taşınıyor ve bu süreçte kendi başlarına evi taşıma oldukça zor oluyor. Bunun yerine taşıma firmaları tercih ediliyor. Güvenilir evden eve nakliyat firmalarını sizler de tercih edebilirsiniz. Detaylı bir araştırma sonucunda istediğiniz firma ile anlaşma sağlayabilirsiniz. 

İletişim Kurabildiğiniz Firmaları Tercih Edin

Nakliyat firmanız ile birlikte ev taşıyacağınız için birbirinizi iui bir şekilde anlamanız gerekiyor. Iyi iletişim kurduğunuzu düşündüğünüz firmalar ile birlikte çalışmanız sizin açınızdan çok daha doğru bir karar olur. İletişim nakliye işinin ilk adımıdır. 

Sarıgazi Nakliyat onaylı firma mı?Onaylı kurumsal✅
Sarıgazi Nakliyat sigorta var mı?Özel taşıma sigortası✅
Yetki belgesi var mı?K3 yetki belgesi✅
Araç tipi?Kapalı çelik kasa ✅
Yasinoğlu Sarıgazi nakliyat özellikleri
sarıgazi evden eve taşıma şirketi
sarıgazi evden eve taşıma şirketi

Eşya Listesi Hazırlayın

Evinizi taşımaya karar vermişseniz yapmanız gereken ilk şey hangi eşyaları yeni evinize yeni lokasyonunuza getireceğinize karar vermenizdir. Götüreceğiniz eşyaların belli bir liste yapın. Eşya listesinin bir kopyasını taşıma işini yapacak olan firma ile paylaşım yapın.

Bu şekilde hangi eşyaların taşınması gerektiğini firma ile yazılı olarak paylaşmış olursunuz. Kaybolan herhangi bir eşya olması durumunda bu şekilde firmaya eşyanın nerde olduğunu sorabilirsiniz. Aksi halde firma yetkilileri bu eşyayı görmediğini söyleyip geçiştirir.

Nakliyat firması ile anlaştığınızda eşyaların taşınacağı aracın plakasını isteyin. Başka bir plaka da olan araç geldiğinde eşyalarınızı teslim etmeyeceğinizi kesin bir dille belirtin.

Firmada pek çok araç varsa ve bunların hangisinin geleceğini bildiremiyorsa bütün plakaların listesini isteyin gelen herhangi bir araca ancak bu şekilde güvenip eşya teslim edebilirsiniz. Sektördeki en iyi firmaların dahi 5 tane farklı aracı vardır. 

Nakliyat Firmasından Nakliyat Sigortası Yapmasını İsteyin

evden eve nakliyat işlerinde sigorta mutlaka yapılmadır. Bilhassa şehirler arasında yapılan taşıma işlerinde sigorta son derece önemlidir. Kışın yapılan bütün nakliyatlar için sigorta yapılması tavsiye ediliyor. Kış aylarında meydana gelen kazalar daha fazladır. Bunun yanı sıra sigorta kapsamını çok iyi br şekilde bilmek gerekiyor.

Sigorta yapıldı artık bardak dahi kırılsa bunu sigorta karşılar mantığı kesinlikle yanlıştır. Maalesef sigorta bu gibi durumları kapsamıyor. Eşyalarınız nakliye aracına yüklendikten sonra yangın, kaza, sel ve deprem gibi doğal afetler sonucunda eşyalarınızda meydana gelen hasar sigorta tarafından karşılanır. Kısmi hasarlar bulunuyorsa bunu firma karşılamaz. 

Neden profesyonel Nakliyeciler Tercih Edilmeli?

Eski usul olan ev taşıma yöntemlerinde meydana gelen beceriksiz tavırlar paketleme  da taşıma sonucunda paketlenen ürünlerin büyük oranda hasar almaları, kırılmaları, çizilmeleri, kolilerin uygun ağırlıklara sahip olmamaları, uygun ağırlıkta olmamaları sonucunda yırtılmaları, eşyaların dağılması gibi sorunların meydana gelmemesi için profesyonel bir ekip ile çalışmanız gerekiyor.

Eski usul taşıma gerçekleştiren firmalar internet üzerinden iyi hizmetler veriyormuş gibi görünmelerine kanmayın firmalar hakkında dikkatli ve düzenli bir araştırma yapın.

Hizmet almadan önce mutlaka resmî bir taşımacılık belgesinin olup olmadığını sorgulayın. Son teknolojiye sahip malzemeler kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştiren firmalar ile çalışmayı deneyin. Profesyonel firmalar ürüne göre paket secini yapıyor. Bu şekilde eşyalar herhangi bir hasara uğramıyor.

Eşyaların paketlenmesi dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arasında yer alıyor. Kırılacak olan veya diğer eşyalar belirlenerek kolilere hassas bir şekilde yerleştiriliyor. İleri teknolojiye sahip olan ve yüksek donanımlara sahip uzman kadromuz ile oldukça profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. 

Büro Ve Ofis Taşımacılığı 

Sarıgazi evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Büro ve ofis taşıma işlerini de yapıyoruz. Büro ve ofis taşıma işleri genellikle mobilya ağırlıklı oldukları için bir nakliye firması ile birlikte çalışmanız daha doğru olur. profesyonel mobilya ustalarının takma sökme işlemini yapan koludur. İş yerlerinde ağır olan eşyalar asansör taşımacılık hizmeti ile taşınıyor.

Eşyaların herhangi bir hasara maruz kalmaması için uzman ekipler görevlendiriliyor. Bunun yanı sıra firmamız bir tane de ekspertiz hizmeti veriyor. Ekspertiz eve giderek evin lokasyonunu ve eşyaların miktarlarını ölçüyor bu bilgileri firma ile paylaşarak bir fiyat belirleniyor. 

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl Yönetilmeli?

Sarıgazi evden eve nakliyat planlı olduğu sürece kendiliğinden bütün işler hal olunur. Firmalar ekipleri arasında iş bölümü yaparsa daha kolay bir şekilde taşıma meydana gelebilir. Evden eve nakliyat sürecinin daha kolay yönetilebilmesi için sürekli olarak çalışmalar yapıyor.

Eşyalarınızın bir yerden taşınarak başka bir adrese götürülmesine ve nakliyesine verilen isimdir. Bu işlem yalnızca nakliye ile sınırlı değildir. Özel teknik beceri ve donanım gerektiren bir iştir.

Profesyonel kadrolar ile yapılan işler çok daha sağlıklı olur. Nakliye işine başlanmadan önce eşyaların de montajları yapılır, mobilyalar, beyaz eşyalar, mutfak eşyaları, vb. Eşyaların paketlenmesi yapılır.

Bu şekilde eşyaların zarar görmeleri engellenir. Gidilen yeni adreste eşyalar paketlerinden çıkarılarak yerlerine yerleştirirler. Daha önce de monte edilmiş olan ürünlerin montajları yapılarak müşteriye düzgün bir şekilde teslim edilir. 

Sarıgazi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sarıgazi evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı kusursuz bir şekilde yasıyoruz. Taşıma ücretleri oldukça uygundur. Bunun yanı sıra ekspertiz hizmeti veriyoruz. Eşyaların araçların iç kısmına sabitlenmiş olması düşmesine, sarsılmasına, çarpmasına, kırılmasına engel oluyor.

Bu şekilde eşyalar oldukça güvenli bir şekilde taşınabiliyor.  Şehir içi nakliyat hizmetleri profesyonel ekip ve çağdaş araçlar ile gerçekleşiyor. Firmamız tarafından görevlendirilen uzman kişiler tarafından taşıma işlemi kusursuz bir şekilde yapılıyor. Bunun yanı sıra eviniz yüksek katlı ise firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti de veriyor. 

Taşınma Hizmeti Nasıl Oluşmuştur?

Eski zamanlardan beridir insanlar bulundukları konumları beğenmeyip değiştiriyorlar. Bunun ile birlikte eşyalar da sürekli olarak taşınıyor. Zamanla eşyalar daha fazla ağırlaşmaya daha fazla gelişmeye başlandı. Bu şekilde eşyalar elle taşınamayacak bir ağırlığa ulaştığında firmalar tarafından taşıma hizmetleri devreye giriyor. Günümüzde evden eve nakliyat işleri sıklıkla yapılıyor.

Çok sık bir şekilde nakliye işleri yapılıyor ve rekabet bu alanda bir hayli artıyor. Sarıgazi evden eve taşımacılık önem verdiğiniz ve değerli olan eşyalarınız bir yerden başka bir yere taşınırken hasar almaması oldukça önemli olan bir durumdur. Bu husus müşteriler tarafından oldukça önem verilen hususlar arasında yer alır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın