Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat, nakliyatta kurumsal isimlerin başında gelir. Kurumsal taşımacılık hizmeti neden önem taşır? Nakliyat firması seçiminde nelere dikkat edilir? Nakliyat firması seçiminde önerilen, alanında deneyimli ve olumlu yorumlar almış olan işletmelerin tercih edilmesidir.

Kurumsal firmalar, kalite standartlarına uygun şekilde taşımacılık yapar. Belirlenen gün ve saatte ilgili yaşam alanında hazır bulunur. Nakliyat öncesinde hizmet alanları bilgilendirir.

Ayrıca önceden belirlenen günlerde de keşif amaçlı ev ziyaretleri gerçekleştirilir. Bu sayede nakliyatın son derece rahat ve hızlı geçmesi için her türlü hazırlık önceden yapılmış olur.

Deneyimli olan işletmemiz, günler öncesinden her türlü taşımacılık hazırlıklarına başlar. Müşteri temsilcilerimiz günün her saati hizmet sunar. Aranır aranmaz, taşıma elemanlarımız, ilgili kişilerle irtibata geçerek, randevu verilen gün içerisinde ilgili yaşam alanında bulunur.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilecek Unsurlar

Küçükyalı evden eve nakliyat, nakliyatta her detaya önem veren kurumların başında yer alırız. Taşımacılıkta kurumsal yaklaşım gereği ziyaretler neticesinde, eşyalar hakkında bilgi edinilir. Bu sayede nakliyat günü için yeterli sayıda koli ve taşıma malzemesi temin edilir.

Küçükyalı Nakliyat onaylı firma mı?Onaylı kurumsal✅
Küçükyalı Nakliyat sigorta var mı?Özel taşıma sigortası✅
Yetki belgesi var mı?K3 yetki belgesi✅
Araç tipi?Kapalı çelik kasa ✅
Yasinoğlu Küçükyalı nakliyat özellikleri

Nakliyat günü gerekli hazırlıklar yapılmış olarak ilgili yerde bulunan firmamız, en kısa süre içerisinde taşınmayı gerçekleştirir. Eşya miktarı, oda sayısı, evin bulunduğu kat, firmamız için önem taşıyan detaylardır.

Nakliyat günü için önceden hazırlık yapan işletmemiz, uygun genişlikte nakliyat aracı ile taşınma günü gelecektir. Her eşyanın taşınma usulleri farklılıklar gösterir. Cam eşyalar, beyaz eşyalar ile porselen süs eşyaları farklı şekillerde taşınması gereken eşyalardır.

Bu eşyaları usulüne uygun şekilde taşıyan işletmemiz, hasarsız ve hızlı nakliyat hizmeti sunar. Saksılı bitkilerin taşınması da özen gerektirir. Firmamız eşyaları, demonte ve monte ederek, korunaklı ambalajlar içerisinde taşır.

küçükyalı evden eve
küçükyalı evden eve nakliyat

Küçükyalı Mobilya Taşımacılığı

Küçükyalı evden eve nakliyat, mobilya ve beyaz eşya taşımacılığında da önerilen isimlerin başında gelir. Evden eve eşya taşımacılığında mobilyaların taşınması, özel bilgi ve deneyim gerektirir. Mobilyaların demonte edildikten sonra tekrar monte edilmesi gerekecektir.

Büyük hacimli dolap ve gardıropların demonte edildikten sonra kapılardan geçmesi söz konusudur. Demonte edilen dolapların yeni yerinde kurulumu da ancak marangozluk bilgisi olanların yapacağı işlerdir. Firma elemanlarımız dolapları en kısa sürede demonte ederek, nakliyat kamyonuna doğru tekniklerle yerleştirir.

Taşınma sonrasında da demonte işlerini yine elemanlarımız büyük bir ustalıkla yapar. Bu işler için dışarıdan eleman çağırmaya gereksinim duyulmaz.  

Marangozluk gerektiren bu türlü işler için elemanlarımız ek ücret talep etmezler. Avizelerin sökülmesi için de dışarıdan elektrikçi çağırmaya gerek duyulmaz. Avizelerin sökülüp takılması için de elemanlarımız yardımcı olacaktır.

Küçükyalı Beyaz Eşya Taşımacılığı

Beyaz eşyaların demonte edildikten sonra taşınması gerekir. Buzdolabı gibi beyaz eşyaların taşınmadan on iki saat önce sökülmesi gerekir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinin de su bağlantı yerlerinin özenle ayrılması, tahliye hortum girişlerinin çıkarılması gerekir.

Bu türlü işler, uzmanlık ve bilgi gerektiren işlerdir. Özenle demonte işlemi yapılan beyaz eşyalar, dayanıklı koliler içerisinde taşınmak zorundadır. Kolilerin darbeye ve sarsıntıya karşı korunaklı olması, eşyaların hasar almadan taşınması için son derece önem taşır. Buzdolaplarının da taşınma sonrası hemen takılmaması, birkaç saat bekledikten sonra takılması önerilir.

Küçükyalı Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Firmamız, nakliyat öncesinde her türlü önlemi alsa da taşınma anında olabilecek her türlü riski de teminat altına almak ister. Bu konuda temkinli yaklaşımları olan firmaların başında nakliyat şirketimiz gelir. Taşınma öncesinde eşyaları değerinde sigortalayan işletmemiz, bu işler için ek ücret talep etmez.

Olabilecek en ufak bir eşya hasarı bile tam değerinde ve anında ödenir. Nakliyatta, eşyaları günün koşullarında gerçek bedellerle sigorta etmek son derece önem taşır. Dürüst ve güvenilir yaklaşımlarımız için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Küçükyalı Asansörlü Taşımacılık

Nakliyatta bazı zor olan koşullar bulunur. Özellikle, yüksek katlı binalar ve dar sokak girişleri, eşyaların çıkarılması için son derece güç yerlerdir. Binaların dar olan girişlerinden eşya çıkarılması imkansız gibidir. Bu sebeple, birçok nakliyat firması böyle yerlerden eşya çıkaramaz.

Gerekli teçhizat ve yeterli ekipmana sahip olan işletmemiz, en kısa sürede bu gibi yerlerden eşya taşımacılığı yapacaktır. Firmamız, asansörlü nakliyat sistemleri ile yüksek katlı yerlerden dar bina girişlerinden rahatlıkla nakliyat hizmeti sunar.

Merdivenli sistemleri ile asansörlü taşımacılık, nakliyat hizmetini son derece rahat ve güvenli hale getirir. Firmamız, son sistem teknolojik aletleri ile hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunar.

Küçükyalı Deneyimli Elemanlar

Firmamız, taşımacılıkta deneyim sahibi olan firmaların başında gelir. Elemanlarımız işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Müşteri odaklı hizmet sunan firmamız, en zor şartlarda bile çözüm sunma yeteneğine sahip elemanlarla çalışır.

Sunduğumuz hizmet kalitesinin yanında talep edilen taşıma ücretlerimiz son derece ekonomik düzeylerdedir. Firmamız için fiyatları etkileyen etkenler sadece gidilen mesafedir. Evin yüksekliği, eşya miktarı fiyatlarımızı etkilemez.

Parça eşya taşımacılığı hizmeti de sunan firmamız, her eşyayı ait olduğu nakliyat usulleri çerçevesinde taşır. Yabancı işçi çalıştıran yeterli donanıma sahip olmayan bazı nakliyat şirketlerinin ucuz taşımacılık adı altında niteliksiz eşya taşımacılığı yaptığı gözlenir.

Bu firmaların sebep olacağı eşya hasarları, nakliyatı olduğundan çok daha pahalı hale getirecektir. Kurumsal hizmet ve huzurlu nakliyat için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Küçükyalı İş yeri Ofis Taşımacılığı

Bilgisayar ve printer gibi eşyaların sarsılmadan nakledilmesi ve özel şekilde kolilere yerleştirilmesi gerekir. Firmamız, elektronik eşya taşımacılığında da uzmanlaşmış kuruluşların başında gelir.

Ofis taşımacılığı öncesinde eşyaların envanterinin çıkarılması ve eksiksiz şekilde nakliyatın tamamlanması önem taşır. Evrak hasarları, şirketler için maddi açıdan büyük külfetlere neden olabilir. İşyeri ve mesken taşımacılığında tecrübeli nakliyat şirketimizden hizmet alınması tavsiye edilir.

Küçükyalı İş yeri taşımacılığı nasıl yapılır?

Evden eve eşya taşımacılığı yapan firmamız, talep halinde iş yeri taşımacılığı hizmeti de sunar. İş yeri taşımacılığı bilgi ve deneyim gerektirir. Elektronik eşya miktarı, kasa ve kıymetli evrakların taşınması özen isteyen işlerdir.

Küçükyalı Şehirlerarası Taşımacılık

Firmamız şehir içi taşımacılıkta olduğu kadar, şehirlerarası taşımacılıkta da önerilen işletmelerin başında gelir. Uzak mesafe taşımacılığında nakliyatı gerçekleştirecek olan kamyonların da bakımlarının yapılmış olması gerekir. Firmamız nakliyat araçları düzenli şekilde bakımları yapılan, süspansiyon kontrolleri aksatılmayan araçlardır.

Araç içi sarsıntıyı yok edecek her türlü önlem alınır. Nakliyat şoförlerimiz uzak mesafe taşımacılığında deneyim ve bilgiye sahip olan kişilerdir. Engebeli yollarda bile sarsıntısız şekilde eşya taşımacılığı yapılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın