Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat 

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat 

Nakliye firmalarının hizmet kalitesi farklıdır. Öte yandan müşterilerimiz firma seçiminde fiyat önceliği vermektedir. Ancak güvenilir ve sigortalı taşımacılık şirketlerinden hizmet almayan araç sahipleri büyük maddi kayıplarla karşı karşıya kalacaktır. Örneğin, nakliye şirketleri, hizmet sırasında meydana gelen fiziksel hasarları kapsamayan nakliye sigortası sunmamaktadır. 

Eyüpsultan evden eve nakliyat  ise hem şehir içi hem de şehirlerarası tüm hizmetlerini güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Saygın ve sigortalı nakliye şirketleri her zaman profesyonel hizmetler sunar. Tüm ürünler nakliye öncesinde sigortalanmalıdır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz maddi zarar görmemektedir.

Sigortalı evden eve taşıma hizmeti veren firma sayısı fazla değildir. Firmanın sigortalı taşıma yapabilmesi için k3 belgesine sahip olması gerekmektedir. Eyüpsultan evden eve nakliyat  saygın ve sigortalı nakliye şirketlerinin hepsinin orijinal belgeleri vardır.

Villa, konak, daire gibi tüm konaklamalar full sigortalı olarak sevk edilir. Ayrıca, sigortalı eve teslim hizmetlerimiz uygun fiyatlarla mevcuttur. Şirketimiz, hizmeti sunmadan önce tüm öğelerin ayrıntılı bir değerlendirmesinden geçmektedir.

eyüpsultan evden eve nakliyat
Eyüpsultan nakliye

Dolandırıcı Firmalara Dikkat Edin

Ticari hizmetler sunan güvenilir Nakliyat şirketleri vardır. Bunların yanında dolandırıcılık üzerine kurulan firmalarda bulunur gerekli araştırma yapmadan her firmaya güvenmeyin. Bu şirketler müşterilerine vaat ettikleri her şeyi yerine getiriyorlar. Bir nakliye firmasının güvenilir olup olmadığını anlamak için detaylı araştırmalara ihtiyaç vardır.

Eyüpsultan‘dan Nakliyat onaylı firma mı?Onaylı kurumsal✅
Eyüpsultan‘dan Nakliyat sigorta var mı?Özel taşıma sigortası✅
Yetki belgesi var mı?K3 yetki belgesi✅
Araç tipi?Kapalı çelik kasa ✅
Yasinoğlu Eyüpsultan nakliyat özellikleri
  • Ayrıca Eyüpsultan‘dan şehirler arası taşınmak istiyorsanız: şehirler arası nakliyat
  • Eyüpsultan‘dan eşyanızı depolamak istiyorsanız: eşya depolama
  • Eyüpsultan‘dan ofisinizi taşımak istiyorsanız: ofis taşıma linklerine tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Örneğin, şirketin kuruluş tarihi, araç sayısı, araç üzerindeki logo, fiyatlandırma politikası gibi detayların dikkate alınması gerekir. Güvenilir ve sigortalı nakliye şirketleri, profesyonel ve kapsamlı nakliye hizmetleri sunar. Eyüpsultan evden eve nakliyat ise uzun yıllara dayanan tecrübeleri sayesinde tüm müşterilerini maksimum düzeyde memnun etmektedir.

Eyüp sultan Nakliyat Olarak En İyi Paketleme Servisi

Paketleme servisimiz, ev eşyaları, kişisel eşyalar, sergi malzemeleri, sanat eserleri ve özel bakım gerektiren diğer eşyaların paketlenmesi ve nakliyesi konusunda uzmanlaşmıştır. Çeşitli ebat ve standartlarda, temiz, sağlam, eşyanın cinsine ve hassasiyetine uygun kutu ve ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Eyüpsultan evden eve nakliyat kesinlikle battaniye ve benzeri bakteri içeren malzemeleri kullanmaz.

Mobilya Paketleme Hizmeti

Uzmanlarımız tarafından hassasiyetine göre monte edildikten sonra,  kraft kâğıt, bubble naylon, lamine bubble ürünler, karton köşe parçaları, köşe parçaları polietilen, karton özellikle köşelerde zarar görmemesi için kullanılmaktadır. Varış noktasında eşyalarınız paketinden çıkarılır, monte edilir ve kullanımınıza sunulur.

Hassas Eşya Ve Kırılabilir Cam Ambalajı

Eşyanın hassasiyetine göre balonlu naylon, naylon veya beyaz kâğıda sarılarak birbirine değmeyecek şekilde karton kutu içerisine yerleştirilir. Örneğin plazma televizyonlar gibi elektronik eşyalarınız, çok hassas antikalar veya manevi değeriniz olan eşyalar; Duruma göre balonlu naylon malzeme kartonlar kullanıldıktan sonra ahşap bir kutuya veya polistiren köpüklü (köpük)  ahşap bir kutuya konulur. Eyüpsultan evden eve nakliyat olarak hassasiyete önem veriyoruz

Giysilerinizi Sarma Hizmeti

Öncelikle özenle ve hayranlıkla dolabınızdaki kancalara asarak kullandığınız giysiler; Transparan giysi poşetleri, kimsenin dokunamayacağı şekilde askılı karton kutu içerisinde muhafaza edilir ve ütüyü kırmaya gerek kalmadan yeni adresinizdeki dolabınızda kullanıma hazır hale gelir.

Evden Eve Ulaşım Nedir?

Günümüz koşullarında randevu, mahalle değişikliği, ev sahibi olma veya başka bir yerde kiralama gibi nedenlerle her zaman evden eve taşınma ihtiyacı vardır. Kişi bunu kişisel yollarla elde etmeye çalıştığında, bu çok yorucu bir süreçtir. Bu zahmetli süreç, kapıdan kapıya nakliye endüstrisinin ortaya çıkmasına ve büyümesine yol açtı.

Nüfusun yoğun olduğu ve nüfusun yoğun olduğu kentsel şehirlerde ulaşım daha fazla olduğu için bu illerde Eyüp sultan evden eve nakliyat bir ihtisas sektörü olarak gelişmiştir.

Özellikle İstanbul, kentsel dönüşüm kapsamında hızla büyüyen ve sürekli yenilenen yerleşim yapısı ile kapıdan kapıya teslimat yapan firmalar için önemli bir hizmet alanı haline gelmiştir.

Eyüpsultan evden eve nakliyat Firması, sürekli değişen teknolojik bilgi birikimi ve hizmetleri ile İstanbulluların evden eve daha kaliteli ulaşımını sağlamıştır. Eyüpsultan evden eve nakliyat hizmeti, hem şehir içi ulaşım hem de şehirlerarası ulaşım olmak üzere iki kolda büyümüştür.

Bunun nedeni, İstanbul’un son 50 yılda hızla dikkat çekiyor olmasıdır. Zamanla mahallelerin yapısı ve konumu değişti, yeni mahalleler ve mahalleler ortaya çıktı. Özellikle yeni yapılaşmanın yoğun olduğu bölgelere diğer illerden gelenler öncelik veriyor

Elektronik Eşya Nasıl Taşınır?

Motion elektroniği, kabloları çıkarmak ve onları nefes alabilen naylonla kaplamakla başlar. Daha sonra beyaz kâğıda sarılır ve bir kutuya konur veya karton yöntemiyle paketlenir. Boşluklar ortadan kaldırılarak hasar önlenir.

Aynalar ve Hassas Nesneler Nasıl Taşınır?

Hassas eşyalarınız, özel beyaz kâğıda sarılır, daha sonra havalandırmalı naylona sarılır. Barınak ve odada malzemelerle doludur. Özel gövdeler, büyük boyutlu gözlük veya aynalar için tasarlanmıştır. Paketleme, yosundan güvenli hale getirerek yapılır.

Antika, Seramik, Porselen, Resimler, Yağlıboya Panoları Nasıl Taşınır? 

Bu tarzdaki değerli nesneler için müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan özel menteşeler olan ağaç, öğelerin boyutuna bağlı olarak elemanların kenarları ile hazırlanır. Eşyalarınız özel ambalaj malzemeleri ile paketlenir ve üzeri yumuşak polistiren köpük ile kaplanmış bu kutulara yerleştirilir. Değerli eşyalarınız, boşluk veya yarık olmayan kasa içerisinde özenle taşınır.

Avize Nasıl Götürülür?

Avize gibi sevk edilecek eşyalar boyutlarına göre hazırladığımız yüksek mukavemetli ahşap veya karton kutulara beyaz kâğıt ve köpük korumalı olarak yerleştirilmektedir. Özellikle hassas camların birbirine teması engellenerek zarar görmemesi sağlanır.

Ayakkabı Ve Çanta Nasıl Giyilir?

Ayakkabı, çanta ve benzeri eşyalarınız ayrı beyaz çarşaflarda paketlenir ve özenle kutulara yerleştirilir. Ezilmemesi ve küçük hücreler kullanılması için önlemler alınır.

Mutfak Eşyaları Nasıl Taşınır?

Eyüpsultan evden eve nakliyat, pişirme kapları paketleme yöntemlerini dikkatle araştırmış ve geliştirmiştir. Porselenleriniz ve kupalarınız yumuşak, havadar naylonla ayrı ayrı sarılır. Ayrı kutulara yerleştirilirler. Temasları engellendiği için en ufak bir yaralanma bile olmadı. Aynı yöntem başka malzemeler yardımıyla diğer mutfak gereçlerinizde de uygulanmaktadır.

Eyüpsultan Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

İşletmeniz evde yapılır ve evde, evde büyük bir kolaylık sağlayan ve evin kurulumunu sağlayan evin taşıyıcısında iş yapılır. Asansörden nakliye hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizle, temel olarak yüz yüze ve telefonla konuştuktan sonra uzmanlığımızla ilgili tüm detayları kontrol ediyoruz. Bu derlemede, binanın yeri indirmek ve yüklemek için binayı yerinde inceliyoruz.

Binanın yapısı, balkon durumu kontrol edilir ve uygunsa karar verilir. Asansör taşımacımız, balkondan veya forklift kurulum işleminden doğrudan forkliftten bir yönerge aktivitesi sağlar. Bu nedenle, kolay nakliye sunuyoruz. Kaliteli hizmet için Eyüpsultan evden eve nakliyat  firmamızı tercih edebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın