Erenköy Evden Eve Nakliyat

  erenköy evden eve nakliyat

  Erenköy Evden Eve Nakliyat Firması olarak Göztepe ve çevresinde size özel hizmetler sunuyoruz. Ayrıca %15 indirimli fiyatlarla Erenköy müşterilerimize kolaylık sağlıyor ve taşıma konusunda rahat bir nefes almaları için çabalıyoruz evinizi huzurlu ve profesyonel taşıma için bizimle irtibata geçiniz expertiz hizmeti ayağınıza gelsin gerisini bize bırakın. Sistemli taşıma için Erenköy nakliye avantajlarından yararlanın, evden eve nakliyat için iyi seçim yapmak o gün kafanız rahat taşınmanız anlamına gelir onun için referanslı ve kurumsal firma seçimi yaparken dikkatli olun.

  Erenköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

  Erenköy Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
  1+1 Oda1000₺
  2+1 Oda1500₺
  2+1 Oda2000₺
  3+1 Oda3000₺

  Erenköy Nakliyat departmanında size özel hizmetlerine devam ediyor. Öncelikle expertiz yardımı isteyin ki taşıma sırasında ve sonrasında zorluklar yaşamayın. Çünkü taşıma için çağırdığınız expertiz eşya detayı ve size tahsis edilecek araç için organize yapar ve bu sebeple tüm sorumluluk firmaya ait olur bir sıkıntı ve sorun halinde size ait olanlarla sınırlıdır veya zamanım yok diyorsanız whatsaap yolu ile eşya resimlerini bize atabilirsiniz buna göre size Erenköy şehirlerarası evden eve nakliyat için yerinizi ayırtalım.

  Erenköy Evden Eve Nakliyat Firması

  Nakliyeyi, sadece bir adresten başka bir adrese taşınmak olarak düşünmek, aslında çok ciddiye alınması gereken bir konuyu hafife almak demektir. Ciddiye alınması gerek çünkü taşınan eşyalar sizin yaşamınızı yansıtır, yaşamınıza ait en önemli parçalardır ve aslında her biri sizden birer parçadır. Erenköy Evden Eve Nakliyat olarak işimizi yaparken bunu asla unutmuyor ve her zaman yaptığımız işin aslında ne denli ciddi bir sorumluluk getirdiğini ekip olarak birbirimize hatırlatıyoruz.

  Yaşamınıza Ait Parçaları Kimlere Emanet Etmelisiniz?

  Öncelikle çalışacağınız firmanın profesyonelliğine ve referanslarına çok dikkat etmelisiniz. “Sizden önce yaptığı işler nelerdir? Bu işlerde müşteri memnuniyeti oranı nedir? Eğer müşteri sorun yaşamış ise yaşanan bu sorunun içeriği nedir?” gibi soruların cevaplarını bulmalı ve değerlendirmenizi ona göre yapmalısınız. Yaptığımız iş birkaç araç alıp, birkaç da taşıma işini gerçekleştirecek insan çalıştırmaktan ibaret olmadığı için, taşımanızı gerçekleştirecek firmanın bu hizmeti vermesi için gerekli sertifikalara ve resmi prosedürlere sahip olup olmadığı mutlaka sorgulanmalıdır. Böylelikle “merdiven altı” diye tabir edilen, illegal ve size sorun yaşatacak firmalardan uzak durmuş olursunuz.

  Evden eve taşımacılık yapan bir firmanın tüm ekipmanının kendi öz malı olması gerekir. Erenköy Evden Eve Nakliyat olarak, başka yerlerden ekipman kiralayıp size hizmet vermeye çalışan firmalardan uzak durmanızı öneririz. Taşıma işini vereceğiniz firmanın asansörlü taşıma hizmeti verip vermediğini mutlaka dikkat etmelisiniz.

  Çağımız teknoloji çağı olduğundan, evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmalar da bundan nasibini almış olmalı ve eşyalarınızın dilediğiniz yüksekliğe, zarar görmeden kolaylıkla taşınabilmesi için asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılmalıdır.

  Taşıma işinizi yapacak olan firmada çalışan kişiler, işinde profesyonel, saygılı ve çalıştığı firma tarafından sosyal hakları yerine getirilip çalışan kişiler olmalıdır. Aksi halde, taşıma sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kazadan siz de sorumlu olabilirsiniz. Taşınma deyip geçmeden yukarıda sizinle paylaştığımız tüm bu noktalara dikkat edilmeli, sorunsuz bir taşınma isteniyorsa profesyonel ve kurumsal bir firma ile çalışılmalıdır. Erenköy Evden Eve Nakliyat taşınma sürecinizi sorunsuz ve profesyonel şekilde yönetir.

  Erenköy Eşya Depolama ve Taşıma

  Erenköy Eşya Depolama için özellikle kentsel dönüşüm için size özel depolama binalarımız mevcuttur, eşya depolama için özel birimler oluşturduk. Çünkü artık ev eşyası depolama gibi büyük bir yapılaşma olmakla beraber depo ihtiyacı olmuştur. Bizde profesyonel eleman ve ekiple çalışma koşulları ve depolama yerlerimiz gayet titiz ve temiz bir ortamda bulunmaktadır.