Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat, Çatalca’nın en köklü taşıma şirketlerinin başında gelir. Çatalca hızla gelişen ilçelerin ilk sıralarında yer alır. Bu bölgede emlak sektöründe yaşanan olumlu ivme, nakliyat firmalarını da dolaylı yoldan etkiler. Alanında uzman olan nakliyat şirketlerine olan talep oldukça fazladır.

Çatalca mesken olarak yoğun yaşam yerleri olmasının yanı sıra iş yeri bakımında da oldukça kalabalıklaşan bölgelerdendir. Çatalca Serbest Bölge’nin burada yer alması, ofis ve fabrikalar açısından da hareketli bir bölge olmasına sebep olmuştur.

Firmamız evden eve nakliyat başta olmak üzere, iş yeri taşımacılığında da uzmanlaşmış olan işletmelerin başında yer alır. Her eşyayı ait olduğu nakliyat usullerine göre taşıyan firmamız, hasarsız eşya taşımacılığı hizmeti sunar.

Çatalca Nakliye
Çatalca Nakliye

Çatalca Evden Eve Nakliyatta Uzman İsimler

Çatalca Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyatta uzman isimlerin başında yer alır. Ev eşyalarının farklı sınıflarda yer alamsı, taşınma esnasında uzman firmalardan destek alınmasını gerekli kılar. Beyaz eşyalar, mobilyalar, cam ya da seramik eşyalar, elektronik eşya ve saksılı bitkiler özenle taşınması gereken eşya kategorileridir.

Çatalca Nakliyat onaylı firma mı?Onaylı kurumsal✅
Çatalca Nakliyat sigorta var mı?Özel taşıma sigortası✅
Yetki belgesi var mı?K3 yetki belgesi✅
Araç tipi?Kapalı çelik kasa ✅
Yasinoğlu Çatalca nakliyat özellikleri
  • Ayrıca Çatalca‘dan şehirler arası taşınmak istiyorsanız: şehirler arası nakliyat
  • Çatalca‘dan eşyanızı depolamak istiyorsanız: eşya depolama
  • Çatalca‘dan ofisinizi taşımak istiyorsanız: ofis taşıma linklerine tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Her biri dikkatli şekilde ve dayanıklı koliler içerisinde taşınmak zorundadır. Taşıma kolileri de eşya kategorilerine göre değişim gösterir. Beyaz eşyalar için farklı özellikte koli kullanımı gerekir. Köpüklü muhafazalar içerisinde taşınan eşyalar, hasar almadan ilgili yere kadar, güvenle taşınır. Nakliyatta deneyimli olan işletmemiz, mobilya taşımacılığında da de monte ve monte işlerini ek ücret talep etmeden yapar.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Beyaz Eşya ve Mobilyaların De montesi

Çatalca Evden Eve Nakliyat, beyaz eşyaların de montesini yaparak, taşınma sonrasında da evlerde kurulumunu gerçekleştirir. Koliler içerisinde hareket etmeyecek şekilde sarılması son derece önem taşır. Buzdolaplarının taşınmadan on iki saat önce fişten çekilmesi, taşınma sonrasında da hemen takılmaması önem taşır. Çamaşır makineleri ile bulaşık makinelerinin hortumlarının su girişlerinden ayrılması ve itina ile kolilere yerleştirilmesi söz konusudur.

Ev eşyaları arasında mobilyaların da taşınması, uzmanlık isteyen konuların başında gelir. Büyük hacimli dolapların de monte işlemi sonrasında kapılardan çıkması söz konusudur.

Bu işler marangozluk bilgisi gerektiren işlerdir. Taşınma anında marangoz çağırmak, nakliyatta süreci uzatacak durumlardır. Her türlü eşyayı özenle taşıyan elemanlarımız, mobilya de monte ve montesini de ustalıkla yapar.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Nakliyatta sigortalı taşımacılık güven veren yaklaşımların başında gelir. Taşınma öncesinde nakliyat günü için her türlü önlem alınsa da ani gelişen durumlar için hasar riskini yok etmek imkansızdır. Hizmet alanlara olabilecek eşya hasarlarının teminat altına alındığını gösteren yaklaşımlar, sigortalı eşya taşımacılığıdır.

Eşyaların güncel piyasa koşullarında sigortalanması, hasar olduğu durumda tam değerinde ödeme yapılması için önem taşır. Eşyaları piyasa koşullarında değerlendirebilmek, uzman eksperlerin yapacağı işlerdir.

Firmamız, nakliyat öncesinde eksperlerden destek alarak, eşyaları tam değerinde sigortalar. Ücretsiz eksper hizmeti ve dürüst yaklaşımlarımız tercih edilme nedenlerimizin başında gelir. Kurumsal hizmet sunan firmamız, hızlı ve güvenli nakliyat için önerilen firmaların başında gelir.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Asansörlü Eşya Nakliyatı

Eşyaların nakliyesinde bazı zor koşullar yer alır. Bu koşullar arasında yüksek katlı binalar, dar apartman ve iş hanı girişleri ilk sırada yer alır. Böyle konumlarda olan yerlerden hızlı şekilde eşya nakliyesi için asansörlü taşıma sistemlerine ihtiyaç duyulur.

Pek çok nakliye şirketi üst katlardan eşya çıkartırken zorlanır. Böyle alanlar için gerekli taşımacılık aletleri ve makineleri bulunmayan taşımacılık şirketleri, her yaşam alanını nakledemez. Apartman asansörlerinin kullanımı da bina yönetimlerince yasaklanmıştır. Bu gibi yaşam alanlarından hızlı ve güvenli şekilde eşya taşımasını yapmak için asansörlü sistemlerimiz devreye girer. Asansörlü nakliyat sistemlerimiz, son teknolojiye uyumlu olan cihazlardır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat İşyeri Taşımacılığı

İşyeri taşımacılığı bilgi ve deneyim gerektiren zor taşınma alanlarındandır. İşyeri taşımacılığı denildiği zaman akla hizmet ve üretim sektöründeki her alan gelir. Fabrika ve ofis taşımacılığında deneyim sahibi olan firmamız, üretime ait makinelerle her türlü elektronik eşyayı özenle taşır. Makinelerin sarsıntıdan hasar alma ihtimalleri oldukça fazladır.

Bilgisayar, printer gibi elektronik eşyalar da hareket ettirilmeden taşınmak zorundadır. Ofis evraklarının kaybolmaması için özel muhafaza edilmesi ve korunaklı çantalarda taşınması gerekir.

Şirket içinden görevlendirilmiş elemanların gözetiminde önceden envanteri tutulmuş olarak evrak nakliyesi yapılır. Hasar ya da kaybolma halinde yaptırımı fazla olan bu evraklar, şirketleri maddi açıdan zarara uğratabilir. Taşıma şirketimiz, özenli ve dikkatli ofis taşımacılığı yapan firmalardandır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Taşınma Öncesi Yapılması Gereken Hazırlıklar

Taşınma öncesinde yapılması gereken hazırlıkların başında gelen, eşyaların tasnif edilmesidir. Kullanılmayan eşyaların ayıklanması, nakliyat günü fazladan koli yapımını engelleyecektir. Taşıma şirketimiz aranır aranmaz, direkt müşteriler ile taşıma elemanlarımız irtibata geçer. Kararlaştırılan gün içerisinde ev ziyaretleri düzenlenir.

Bu sayede evdeki eşya ağırlığı, oda sayısı belirlenir. Eşyaların durumuna uygun olarak koli tedarik edilir. Nakliyat günü için uygun büyüklükte taşıma kamyonu getirilir. Nakliyat günü için her türlü hazırlığımız önceden yapıldığı için rahat ve huzurlu bir süreç geçirilir.

Villa gibi büyük yaşam alanları için de hızlı ve güvenli eşya nakliyatı hizmetimiz bulunur. Yaşam alanları ne kadar büyük olsa da yeterli sayıda kalifiye elemanlarımız, en hızlı şekilde eşya taşımacılığı yapar.

Çatalca Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti Sunan Şirketler

Şehirlerarası taşımacılık son derece zor olan nakliyat konularının başında yer alır. Uzak mesafeye eşya nakliyatı sağlayan nakliyat şirketlerinin alanında uzman olması gerekir. Firmamız, süspansiyon bakımları yapılmış olan araçlarla güvenli ve rahat taşımacılık hizmeti verir.

Bazı eşyaların sarsıntıdan hasar alma ihtimali son derece fazladır. Bu eşyaların araç içerisine sabitlenmesi gerekir. Firmamız her eşyayı usulüne göre taşıyan nakliyat şirketlerinin başında yer alır. Nakliyat şoförlerimiz özel belge sahibi ve şehirlerarası taşımacılık tecrübesi olan kişilerdir. Güvenli, huzurlu ve profesyonel nakliyat süreci için firmamızla iletişime geçilmesi tavsiye edilir.

Çatalca Evden Eve Nakliyatta Kurumsal Hizmet

Nakliyatta kurumsal hizmet gereği, müşteri odaklı ve güler yüzlü taşımacılık hizmeti söz konusudur. Fiyatlarımız, belli standartlara göre belirlenir. Sunduğumuz hizmet kalitesine göre talep edilen taşıma ücretlerimiz son derece uygundur. Fiyatlarımızı belirleyen tek etken, gidilen mesafedir. Eşya ağırlığı, yaşam alanının yüksek katlarda olması gibi unsurlar, fiyatlarımızı etkilemez.

Uluslararası kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunulur. Parça eşya nakliyatında da kurumsal hizmet söz konusudur. Nakliyat araçlarımız bakımları düzenli olarak yapılmış olan araçlardır. Talep edildiği takdirde, hizmet alanlarla nakliyat sözleşmesi de yapılır. Fiyat ve taşınan yük ile ilgili bilgilerin yer aldığı sözleşme, nakliyat prosedürlerini kayıt altına alır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın