Kırklareli İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Kırklareli İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Başta olmak üzere izmir, Ankara, Batman, Edirne, Muş, Van Kars, Marmaris gibi merkez noktalardan hizmet sunan firmamız haftalık araç sevkiyatları ile müşteriye en iyi ve en hızlı şekilde hizmet götürmeye devam etmektedir. Evinizmi Taşınacak yada tayin mi oldunuz o zaman doğru yerdesiniz profesyonel taşımacılık bizim işimiz.

Kırklareli İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları       

Asansörlü taşıma hizmetinin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için; en iyi çalışma yöntemlerini tercih eden Kırklareli Şehirler arası nakliyat İstanbul firmamız, sorunsuz bir taşıma işlemi uygulamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde, en hızlı yöntemleri, en güvenli bir şekilde uygulayan firmamız, araç ve eleman tercihini özenle gerçekleştirmektedir.

Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

Firma K3 yetki belgesiKırklareli onaylı firmadır✅
Vergi levhasıKırklareli kurumsal onaylı firma✅
Araç plakalarıKırklareli özel kapalı kasa✅
Sigorta belgesiKırklareli taşıma sigortası✅
Kırklareli şehirlerarası evden eve nakliyat

 Eksper Hizmeti

Bizi aradığınız zaman, öncelikle eksper elemanımız, taşınacak eşyayı göz kararı test eder ve gerekli olan kapalı kasa aracı seçe.. Daha sonra, asansör ve balkonları kontrol ederek, önünde bahçe veya park olanları tespit eder. Asansör için en uygun balkon veya pencereyi seçer. İş gücü ile indirilecek eşyalar için, giriş çıkışları kontrol eder. Eşyaların paket yapılması için gerekli eleman ve malzemeleri tespit eder. En sonda, isterseniz sigortalama işlemini gerçekleştirilir. Sigortalama işlemi için, öncelikle fotoğraf çekilir. Sigortalama ve ücret konuların netleştikten sonra, paketleme ve asansörlü taşıma işlemine geçilir.

Paket Yapma Hizmeti

Evden eve taşıma hizmetinin can alıcı kısmı, paketlemedir. Kırılacak eşyalar öylesine paketlenirse, büyük zararlar meydana gelir. Özellikle Lcd tv paketlemesi özen ister. Çok pahalı cihazlar da özenle paketlenmektedir. Bu işlem için özel kutular ve malzemeler kullanılır. Bu işlemi, bu konuda uzmanlaşmış yapmaktadır.

Asansör Hizmeti

Kuşkusuz, evden eve taşıma hizmetinin mükemmel olması için, asansör çok gerekli bir araçtır. Asansörlü taşımada, öncelikle ağır eşyalar indirilir. Altta kalınca zarar görmeyecek olan eşyalar, kapalı kasa araçlara öncelikle indirilir. Üst kısma ise, kırılabilecek eşyalar indirilir. Bu yerleştirme, özenle yapılır. En güvenli noktalara kırılabilecek veya bozulabilecek eşyalar yerleştirilir. Başarılı ve etkili bir asansör hizmeti için, Kırklareli İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat kategorisinde, öncelikle tercih edilen şey, en güvenli çalışma yöntemidir. Güvenle eşya taşıma hizmeti için, profesyonel yöntemler tercih edilmektedir.

Kapalı Kasa Araç Hizmeti

Kapalı kasa araçlara yüklenen eşyalar, asansör aracı ile birlikte, yeni adrese yola çıkmaktadır. Asansör hizmeti gerekmediği yerlerde, işin uzman olan işçilerimiz, güvenle eşyalarınız taşımaktadır. Eşyaların evde yerleştirilmesi konusunda da etkili çözümler sunan Kırklareli İstanbul arası Nakliyat firmamız, eşyaların ev içerisinde yerleştirilmesi için bayan eleman bulundurmaktadır. Kısacası, ev taşıma hizmetinde, elinizi suya sabuna dokundurmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Kırklareli Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Ücretleri

Kırklareli şehirlerarası evden eve taşımacılık ücretleri eşyanın durumuna göre (1+1, 2+1, çok eşya) değişmektedir. Net bir karar vermek için her iki tarafın kat durumu da önemlidir. Genellikle WhatsApp’tan eşya resimlerini görüp bu şekilde sağlıklı karar veriyoruz. Sonrasında oluşabilecek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Detaylı fiyat tablosu için; https://www.yasinoglunakliyat.com/sehirler-arasi-nakliyat.html tıklayınız.

İstanbul’da Eşyanızı Depolamak İstiyorsanız

İstanbul’da eşyanızı depolamak ve şehirler arası eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız Turuncu Depo ile tanışın. Detaylı fiyat için lütfen linke tıklayınız; https://turuncudepolama.com/esya-depolama/

Kırklareli Şehirler Arası Nakliye Sigortası

Kırklareli evden eve nakliyat Yasinoğlu Nakliyat garantisi altında taşınmaktadır. TC ve İsim Soy İsim alınıp irsaliye kesilir ve o güne ait taşıma sigortası yapılır. Aynı zamanda yol (kaza, devrilme) sigortamız mevcuttur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın