Kocaeli İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

  kocaeli istanbul şehirler arası nakliyat

  İstanbul Başta olmak üzere izmir,Ankara,Batman,Edirne,Muş,Van Kars,Marmaris gibi merkez noktalardan hizmet sunan firmamız haftalık araç sevkiyatları ile müşteriye en iyi ve en hızlı şekilde hizmet götürmeye devam etmektedir,Evinizmi Taşınacak yada tayinmi oldunuz o zaman doğru yerdesiniz profesyonel taşımacılık bizim işimiz.

  Sakarya İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları      

  Asansörlü taşıma hizmetinin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için; en iyi çalışma yöntemlerini tercih eden Kocaeli Şehirler arası nakliyat İstanbul firmamız, sorunsuz bir taşıma işlemi uygulamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde, en hızlı yöntemleri, en güvenli bir şekilde uygulayan firmamız, araç ve eleman tercihini özenle gerçekleştirmektedir.

  Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

  Kocaeli Şehirler Arası Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
  Kocaeli İstanbul (Anadolu) Arası Ev Taşıma Fiyatı2500₺
  Kocaeli İstanbul (Avrupa) Arası Ev Taşıma Fiyatı3000₺
  Kocaeli Ankara Arası Ev Taşıma Fiyatı3500₺
  Kocaeli İzmir Arası Ev Taşıma Fiyatı3500₺

   Eksper Hizmeti

  Bizi aradığınız zaman, öncelikle eksper elemanımız, taşınacak eşyayı göz kararı test eder ve gerekli olan kapalı kasa aracı seçe.. Daha sonra, asansör ve balkonları kontrol ederek, önünde bahçe veya park olanları tespit eder. Asansör için en uygun balkon veya pencereyi seçer. İş gücü ile indirilecek eşyalar için, giriş çıkışları kontrol eder. Eşyaların paket yapılması için gerekli eleman ve malzemeleri tespit eder. En sonda, isterseniz sigortalama işlemini gerçekleştirilir. Sigortalama işlemi için, öncelikle fotoğraf çekilir. Sigortalama ve ücret konuların netleştikten sonra, paketleme ve asansörlü taşıma işlemine geçilir.

  Paket Yapma Hizmeti

  Evden eve taşıma hizmetinin can alıcı kısmı, paketlemedir. Kırılacak eşyalar öylesine paketlenirse, büyük zararlar meydana gelir. Özellikle Lcd tv paketlemesi özen ister. Çok pahalı cihazlar da özenle paketlenmektedir. Bu işlem için özel kutular ve malzemeler kullanılır. Bu işlemi, bu konuda uzmanlaşmış yapmaktadır.

  Asansör Hizmeti

  Kuşkusuz, evden eve taşıma hizmetinin mükemmel olması için, asansör çok gerekli bir araçtır. Asansörlü taşımada, öncelikle ağır eşyalar indirilir. Altta kalınca zarar görmeyecek olan eşyalar, kapalı kasa araçlara öncelikle indirilir. Üst kısma ise, kırılabilecek eşyalar indirilir. Bu yerleştirme, özenle yapılır. En güvenli noktalara kırılabilecek veya bozulabilecek eşyalar yerleştirilir. Başarılı ve etkili bir asansör hizmeti için, Kocaeli İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat kategorisinde, öncelikle tercih edilen şey, en güvenli çalışma yöntemidir. Güvenle eşya taşıma hizmeti için, profesyonel yöntemler tercih edilmektedir.

  Kapalı Kasa Araç Hizmeti

  Kapalı kasa araçlara yüklenen eşyalar, asansör aracı ile birlikte, yeni adrese yola çıkmaktadır. Asansör hizmeti gerekmediği yerlerde, işin uzman olan işçilerimiz, güvenle eşyalarınız taşımaktadır. Eşyaların evde yerleştirilmesi konusunda da etkili çözümler sunan Kocaeli İstanbul arası Nakliyat firmamız, eşyaların ev içerisinde yerleştirilmesi için bayan eleman bulundurmaktadır. Kısacası, ev taşıma hizmetinde, elinizi suya sabuna dokundurmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız.