Esenyurt Nakliyat

Esenyurt Nakliyat

Evinizi ya da iş yerinizi taşımaya ve Esenyurt eşya depolama işlemlerini gerçekleştirmeye karar verdiğiniz andan itibaren ilk karar vermeniz gereken şey hangi nakliyat firması ile çalışmalıyım sorusu olacaktır. Bu soruyu olumlu bir şekilde cevaplamanız için bu konuda hizmet veren firmalar hakkında bilgi sahip olmanız gerektiğini düşündük. Esenyurt Evden eve nakliyat çeşitleri hakkında sizi bilgilendirecek bu yazı ile daha rahat karar verebileceksiniz. Bir firma ile anlaşmak işin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacağı gibi daha güvenli ve sorunsuz halledilmesini sağlamış olacaksınız.

Yasinoğlu nakliyat firması olarak tüm nakliyat çeşitleri ile sizlere 7 gün 24 saat bize ulaşarak kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Taşınacak yere, taşınacak ürüne ve taşıma süresinin uzunluğuna göre firmaları belirleyebilirsiniz. Bunu belirlemek için öncelikle sizin için gerekli olan standartların neler olduğunu belirlemelisiniz. Bu standartlar genelde 3 şekilde oluşur. Şimdi sizlere bu standartlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Esenyurt Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde kurumsal çözümler sunmanın yanında ofis ve büro taşımacılığında da profesyonel ve pratik çözümlerle de sizin hizmetinizdeyiz. Esenyurt Şehirlerarası evden eve taşımacılık konusunda öncü olan Yasinoğlu Nakliyat, taşıma organizasyonları konusundaki tecrübemiz ile sorunsuz ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetlerini maksimuma çıkarma amacındayız. Müşterilerimizin haklarına ve hukuklarına saygılı, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek önceliğimiz. Kısa zamanda çok iş başarırken kendimizi günümüzün teknolojisine uyum göstererek hareket etmekteyiz. Tüm müşterilerimizin taşınma dertlerine tecrübemizle yardımcıyız.

Fiyatlar yol durumuna, eşya durumuna ve kat durumuna göre değişmektedir.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma FiyatıFiyatlar
1+1 Oda 1000₺
2+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
  1. Eşyalarının sökülmesi ve takılması gerekiyor diyorsanız anlaşacağınız nakliye firmasından bunu talep edeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu şekilde bir firma ile çalışırsanız sizin yapmanız gereken şeyler temiz ve günlük ihtiyacınızı karşılayacak kadar eşyanızı yanınıza almalısınız.
  2. Anlaşmaya vardığınız firma eşyaların demontaj ve montaj işlemlerini yaparak işi eksiksiz bir şekilde size teslim edecektir. Evden eve nakliyat çeşitlerinden birisi budur.
  3. Bu sektörde hizmet veren ihtiyacınızı karşılayacak farklı türlerde firmaları bulabilirsiniz. Örneğin sadece ağır eşyalarınızın taşınması istediğiniz bir firma ile anlaşabilirsiniz.
  4. Sizin yapmanız gereken elbiselerinizi ve kırılacak eşyalarınızı kutulara koyarak taşımasını yapmaktır. Geri kalan ağır eşyalarınızı firma gelecek ve profesyonel ekibi ile alacak ve istediğiniz yere bırakacaktır.
  5. En son firma çeşidi ise yukarıda saydığımız iki maddenin haricinde kalan firmalar tarafından oluşmaktadır. Aslında tüm firmalar saydığımız tüm işlemleri yapacak kapasitededir. Siz maliyeti azaltmak için onlardan alacağınız hizmeti kısıtlayarak tercih yapmış olacaksınız. Bu maddede firma sadece eşyaların taşıma işlemini gerçekleştirir.
  6. Siz kutulama ve paketleme işlemlerini yapmak ile sorumlu olursunuz. Yasinoğlu nakliyat firması olarak Esenyurt evden eve nakliyat çeşitleri arasından tercih yaparak bizden istediğiniz koşullarda hizmeti elde edebilirsiniz.

Esenyurt Evden Eve Taşımacılık Firması

Modern kültürün bir sonucu olarak gittikçe daha küçük evlerde yaşanmaya başlanması, görev gereği bir süreliğine yurtdışına taşınılması ve özellikle son yıllarda kentsel dönüşümün hız kazanması ile birlikte neredeyse bir gereklilik haline dönüşen Esenyurt ev taşıma hizmeti, büyük bir alana yerleştirilmiş özel konteynerlerde ve özel depolama sistemleri ile eşyalarınızın siz istediğiniz sürece muhafaza edilmesidir. Eşya depolamada sadece ev eşyaları değil, ofis eşyalarınız da depolanabilir. Kiralık ev veya ofiste eşyalarınızı tutmaktan çok daha uygun fiyata sunulan Esenyurt nakliye hizmetinde Yasinoğlu Nakliyat olarak firmamız, İstanbul’da bulunan depolama tesislerinde profesyonel ekibi, modern raf ve özel depolama teknikleriyle de yanınızdadır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt, Asya’yı Avrupa’ya bağlayan iki boğaz köprüsünün Avrupa yakasındaki çıkış noktalarında konumlanan, İstanbul’un köklü bir tarihe sahip merkezi ilçelerinden biridir. Bölgede yerleşimin artmaya başladığı 19. yüzyılın ikinci yarısından itibaren batılılaşma ve modernleşme süreçlerinin simgesi haline gelen ilçe, her dönemde tarihi ve kültürel zenginliğiyle dikkati çekmeye devam etmiştir. Biz de Esenyurt Evden Eve Nakliyat olarak sizlere, bu güzide ilçemizin tarihi ve kültürel dokusuna layık olan evden eve nakliyat hizmetini sunuyoruz.

Her Evden Eve Nakliyat Firması Talebinizi Karşılayamaz!

İnsanoğlu durağan bir canlı olmadığından ve hayat içinde pek çok dinamikle karşılaştığından, hayatımızın çeşitli dönemlerinde mutlaka ev ya da iş yerimizin şehir içi ya da şehirlerarası bir noktaya taşınması gerekebilir. Eşyamızı nasıl ve kimlere taşıtacağımıza karar vermeden önce sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak için mutlaka bir etüt yapmamız gerekir. Biz Esenyurt evden eve nakliyat olarak, sizler için çok önemli olan birkaç etkeni sıraladık.

Çalışacağınız firmanın; taşıma sözleşmesi, sigorta poliçesi, Firmaya ait K1 ve K3 belgeleri, vergi levhası gibi belgeleri mutlaka kontrol etmelisiniz. Firma çalışanlarının günlük, yevmiyeli işçimi yoksa kadrolu personelmi olduğunu araştırmanız gerekir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak ambalaj malzeme tipini mutlaka görmelisiniz. Gelecek olan aracın, evinizin ya da iş yerinizin eşyalarına taşımaya uygun olup olmadığını, eşyalar yüksek kattan alınacak ya da yüksek kata taşınacaksa firmanın asansörlü taşıma aracı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Son olarak, çalışmayı düşündüğünüz firmanın marangoz, elektrikçi ve tesisat ustasının olup olmadığını da montaj açısından kontrol etmelisiniz.

Taşıma İşleminizin Sorunsuz Geçebilmesi İçin Firmayı Doğru Bilgilendirmeniz Gerekir

Esenyurt evden eve taşımacılık olarak, nakliye işleminizi gerçekleştirecek firmanın doğru firma olduğundan eminseniz sizin de sorunsuz bir taşınma için firmayı doğru bilgilendirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple taşınma öncesi vermeniz gereken bilgileri derlemeye çalıştık. Eşyanın alınacağı ve gideceği evdeki oda sayısı ve eşyaların yoğunluğu. Varsa piyano ya da para kasası gibi ağır eşyaların bilgisi. Evinizin ve eşyanızın taşınacağı yerin fiziki konumu, kaçıncı katta olduğu, asansör durumu gibi bilgileri mutlaka paylaşmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Alın